404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Якщо у вас дисбактеріоз
Дисбактеріоз - це порушення мікрофлори кишечника зі зниженням нормальної і збільшенням умовно-патогенної флори, яка позначається на травленні, всмоктуванні їжі і викликає запальні реакції.

ПОЛИН ЛІКАРСЬКА «БОЖЕ ДЕРЕВО»
Рослина із сімейства складноцвітих. Батьківщина Південна Європа і Мала Азія. Вирощується в основному як лікарська рослина. Напівчагарник з майже здеревілим до верхівки розгалуженим густо облистнені стеблом 60-150 см заввишки. Листки чергові, зелені, з сизим нальотом і сильним цитрусовим запахом, від черешчатий до сидячих вгорі, двічі перисто-розсічені на вузьколінійне частки.

ДИНЯ ЛІКУЄ
Диня - однорічна рослина з сімейства гарбузових. Це - одне з найдавніших овочевих рослин родом з Південної Азії. Диня з незапам'ятних часів широко використовується в народній медицині багатьох народів світу як лікарська рослина. Знамениті лікарі давнину Пліній Старший і Парацельс застосовували її для лікування найрізноманітніших захворювань. А середньовічні араби вважали диню одним з плодів раю, звідки вона нібито була доставлена ?

ВИКОРИСТАННЯ кульбаби лікарської. КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ КУЛЬБАБА
Препарати з кульбаби лікарської полегшують приплив жовчі, крім того, внаслідок безпосереднього впливу на печінку збільшують виділення жовчі. Вже в стародавні часи рослина вважалося ефективними ліками проти хвороб печінки, жовчного міхура і розлади травлення. Сучасні фармакологічні дослідження підтверджують це, відкривають нові його лікувальні властивості: бактеріостатичну дію на туберкульозні палички.

БЕРЕЖИ СПИНУ ВОСЕНИ І ВЕСНОЮ
Жнива наближається не по днях, а по годинах. А це означає, що напади масового трудоголізму в розпалі і скоро досягнуть свого максимуму. І хоча ця тема неодноразово порушувалася на сторінках нашої газети, давайте всі разом ще раз розглянемо елементарні правила поведінки російського трудоголіка на дільниці під час збирання врожаю.


   2010