404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Зелена аптека на вікні вашого будинку
Серед великої різноманітності рослин, вирощуваних в умовах приміщень, особливу увагу слід звернути на види, які не тільки прикрашають приміщення, але і надають дуже сприятливий, лікувальну дію на організм людини.

Елеутерокок
Елеутерокок колючий, або свободноягоднік, як і аралія маньчжурська, близький родич уславленого женьшеню. Всі вони з одного сімейства аралієвих. Густі красиві кущі елеутерококу можна висадити в чарівному саду декоративної групою посеред газону або поодинці уздовж паркану. Цей чагарник складається з численних стволиков і досягає висоти 2-2,5 метрів. Гілки мають світло-сіру або світло-коричневу кору.

КАЛИНА ЛІКУЄ
Калина звичайна - одне з найбільш цікавих дикорослих плодових і декоративних рослин з сімейства жимолостевих. Вона росте повсюдно, частіше у формі великого багатостовбурного чагарнику, рідше у вигляді дерева. Дуже красива калина в травні - червні, коли весь кущ покритий безліччю квітів, зібраних у великі щитки. Квітки калини мають специфічний запах, який мало приваблює любителів букетів.

Лікувальні властивості Красолю
Красоля з сімейства настурціевих, або капуцинів, - широко поширене літній декоративна рослина, безперервно квітуче до перших осінніх заморозків. Найчастіше зустрічається красоля вогняного помаранчевого і червоно-помаранчевих тонів. Менш ефектні жовті та рожеві квіти.

АДОНІС ВЕСНЯНИЙ
Ця рослина - безцінна знахідка для кожного садового ділянки. У народі його називають по різному - горицвіт весняний, златоцвет, купавнік, стародубка і т.д. Адоніс весняний - це багаторічна трав'яниста рослина з сімейства Лютикова. Він росте по сухих відкритих схилах, горбах, біля кущів, на узліссях лісу і лісових луках.


   2010