404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Про лікарські властивості курильського чаю
До редакції надійшов лист від читача «УС» з м. Азбесту, селище Рефтинская, В.Ф. Савіна, в якому він просить розповісти про лікарські властивості рослини курильський чай. Він пише, що у нього в саду росте три кущі цієї рослини, і він хоче знати про його лікарські властивості.

Рятувальний круг від хвороб
Мій колишній учень служив у сімдесятих роках на кордоні в Уссурійському краї. Він розповідав, що вранці їм давали чай з лимонника, після якого ніхто не відчував втоми і не хворів. Від одного знайомого старшого наукового співробітника Далекосхідного інституту садівництва я тоді дізнався про способи використання лимонника.

ЛИПА мілколистної
З кожним роком автомобілів в наших містах стає все більше, а екологія все гірше і гірше. І якби не рослини, то хто знає, що з нами було б. Це вони роблять загазоване повітря значно чистіше. Завидною здатністю рости в задимленій і загазованій атмосфері і очищати повітря від шкідливих домішок і збагачувати його киснем має наша російська липа дрібнолиста. Липа - дерево з сімейства липових, одне з найкрасивіших дерев.

ДЕ ЗНАЙТИ ВІТАМІН Р (рутин)
Лікувальна дія Р-активних сполук на організм людини полягає в їх здатності нормалізувати проникність і еластичність кровоносних капілярів, активізувати окислювальні процеси в тканинах і т.д. При нестачі в їжі вітаміну Р виникає загальна слабкість, болять при ходьбі ноги, порушується діяльність щитовидної залози.

Шипшина в народній медицині
При каменях у жовчному міхурі народна медицина рекомендує збір, що складається з рівних часток коренів шипшини, коренів барбарису і гілочок чорної смородини. Для приготування відвару необхідно 1 ст. ложку подрібненої сильно суміші залити 2 склянками окропу, кип'ятити на слабкому вогні 10 хвилин, настояти в теплому місці 1 годину, процідити. Приймати настій по 0,5 склянки 3 рази на день.


   2010