404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ДРУГЕ ОСОБА КУЛЬБАБА
Всім добре відомий з дитинства кульбаба. Ледь встигне розтанути сніг, як всі вільні ділянки грунту покриваються жовтими квіточками, які покривають чудесним килимом іноді величезні простори. Його яскраво жовті квітки-лампочки особливо барвисто оживляють в цей час зелений газон.

ЗАГОТОВКА РОСЛИН ДЛЯ ДОМАШНЬОГО АПТЕКИ
Зміст діючих речовин в нирках, листі, квітах, коренях в різний час життя рослини неоднаково. В основному воно залежить від фази розвитку рослини, а в деяких рослин в полуденний час діючих речовин значно більше, ніж вранці або ввечері .

Маралів корінь
Про лікувальні властивості маралів кореня людям підказали олені. Було відмічено, що олені навесні під час гону їдять кореневища цієї рослини. Така підказка допомогла вченим виявити одне з цінних лікарських властивостей цієї рослини, з якого і стали готувати препарати проти статевого безсилля.

Цей чудодійний Обліпихова олія
Давайте поговоримо про основне діючій речовині обліпихи - обліпиховій маслі, яке за змістом біологічно активних речовин не має собі рівних і є унікальним природним речовиною. Це густа масляниста рідина оранжево-червоного кольору з характерним запахом і смаком.

ПОСАДИТИ Арал Серцеподібні У САДУ
Коли у садівника є земля, він хоче посадити багато всяких рослин. Зараз у моєму саду, в моєму житті це вже третій, більш 300 видів рослин, у тому числі десятки сортів винограду.


   2010