404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Імбир. ЛІКАРСЬКІ ВЛАСТИВОСТІ І КОРИСТЬ
Видова назва імбиру говорить про його лікарські властивості: Zingiber officinalis імбир лікарський. Батьківщина рослини - Південна Азія, хоча в дикому вигляді воно там вже не зустрічається. Культивують імбир в Китаї, Індії, Індонезії, на Цейлоні, в Австралії, Західній Африці, а також на Ямайці і Барбадосі. До речі, це була перша азійська пряність, переселилася в Америку і добре там прижилася.

Головний санітар шлунка - редька
Редьку справедливо називають санітаром організму людини. Лікувальні властивості редьки легко пояснюються багатим вмістом легко засвоюваних організмом людини солей калію, що сприяють виведенню з організму разом з сечею отруйних продуктів обміну речовин.

Елеутерокок
Елеутерокок колючий, або свободноягоднік, як і аралія маньчжурська, близький родич уславленого женьшеню. Всі вони з одного сімейства аралієвих. Густі красиві кущі елеутерококу можна висадити в чарівному саду декоративної групою посеред газону або поодинці уздовж паркану. Цей чагарник складається з численних стволиков і досягає висоти 2-2,5 метрів. Гілки мають світло-сіру або світло-коричневу кору.

ХВОЩ ПОЛЬОВИЙ
Щовесни серед підростаючого різнотрав'я місцями стирчать стебла, схожі на щільно розставлені стріли. Це тонкоствольние і незвичайні рослини - хвощ польовий. Своїм швидким розмноженням польовий хвощ доставляє городникам чимало клопоту. До того ж і боротися з ним важко.

Цей чудодійний Обліпихова олія
Давайте поговоримо про основне діючій речовині обліпихи - обліпиховій маслі, яке за змістом біологічно активних речовин не має собі рівних і є унікальним природним речовиною. Це густа масляниста рідина оранжево-червоного кольору з характерним запахом і смаком.


   2010