404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Кліщ. Які небезпеки чатують в лісі
Голодний кліщ малий - ні дати ні взяти лляне насінину. Але насіннячко, забезпечене чотирма парами чіпких лапок, колючо-сисним хоботком і парою гострих «ножичком». Його доля - чіплятися і присмоктувати. До будь-якого, хто йде - серед трави, підліском, лісом. На тілі потенційного «годувальника» він безпомилково вибирає місце з найбільш тонкою шкірою і близько прилягаючими до неї судинами.

Серцевий лікар
У природі цей прекрасний серцевий лікар глід криваво-червоний колючий чагарник або невелике дерево до 4-х м заввишки. Добре росте і плодоносить в підліску широколистяних і змішаних лісів, на узліссях, по берегах річок і ярів. Розмножується насінням, порослю від пня, кореневими нащадками й відводками.

Маралів корінь
Про лікувальні властивості маралів кореня людям підказали олені. Було відмічено, що олені навесні під час гону їдять кореневища цієї рослини. Така підказка допомогла вченим виявити одне з цінних лікарських властивостей цієї рослини, з якого і стали готувати препарати проти статевого безсилля.

ОСЬ ТАК ПЕТРУШКА
Навряд чи знайдеться садову ділянку, а вже тим більше - город, на якому б не росло рослина з таким милим і домашнім назвою - петрушка. Народна мудрість говорить: «Жменя зелені петрушки дорівнює жмені золота».

ВЗГЛЯД на груші З ІНШОГО БОКУ
Груша відома людині з доісторичних часів. Найбільш ранні достовірні археологічні знахідки залишків плодів груші відносяться до періоду пальових будівель в Італії. Фрески із зображенням плодів груші прикрашали палаци у Помпеях. І з давніх часів груша завжди вважалася одночасно і солодким ласощами, і прикрасою столу, і дуже ефективним лікарським засобом. У груші, особливо солодких великоплідних сортів, міститься значна кількість поживних речовин.


   2010