404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Грицики
З давніх часів народні цілителі нашої країни застосовували грицики як сильна кровоспинний засіб. Це - невелике однорічна трав'яниста рослина висотою до 30-35 см з простим або гіллястим стеблом. Прикореневі листя досить великі, з довгими черешками, стеблові - дрібніші.

Печінку ВРЯТУЮТЬ кукурудзяні рильця (РЕЦЕПТИ СТАРОВИНИ далеко)
Для успішного лікування печінки є російське народний засіб - кукурудзяні волоски, або волокна. Під листям, облягають кукурудзяну шишку (плід), знаходиться багато волосків, або волокон.

Як заповнити дефіцит заліза в їжі?
Останнім часом у всіх засобах масової інформації часто говорять про дефіцит заліза в організмі. І хоча зміст його в організмі людини становить лише кілька грамів, залізо бере найактивнішу участь в процесі кровотворення, є складовою частиною гемоглобіну.

Як вибрати стиглий кавун?
Зараз саме час для того, щоб поласувати солодким, соковитим кавуном. Ринкові лотки і прилавки магазинів ломляться під вагою цих апетитних круглих полосатиків. А ті чи кавуни ми купуємо? Як вважають багато фахівців, кращі кавуни ростуть у Волгоградській області. Конкретно - в Биковський районі. За ними слідом йдуть Астраханські красені.

Шипшина в народній медицині
При каменях у жовчному міхурі народна медицина рекомендує збір, що складається з рівних часток коренів шипшини, коренів барбарису і гілочок чорної смородини. Для приготування відвару необхідно 1 ст. ложку подрібненої сильно суміші залити 2 склянками окропу, кип'ятити на слабкому вогні 10 хвилин, настояти в теплому місці 1 годину, процідити. Приймати настій по 0,5 склянки 3 рази на день.


   2010