404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Імбир. ЛІКАРСЬКІ ВЛАСТИВОСТІ І КОРИСТЬ
Видова назва імбиру говорить про його лікарські властивості: Zingiber officinalis імбир лікарський. Батьківщина рослини - Південна Азія, хоча в дикому вигляді воно там вже не зустрічається. Культивують імбир в Китаї, Індії, Індонезії, на Цейлоні, в Австралії, Західній Африці, а також на Ямайці і Барбадосі. До речі, це була перша азійська пряність, переселилася в Америку і добре там прижилася.

Солодка гола
Ця рослина відомо людям дуже давно. Ще 5000 років тому китайська медицина стверджувала, що солодка не лише лікує, а й активізує дію багатьох ліків при різних захворюваннях.

Лаконос ВРОДЛИВИЙ, АЛЕ НЕБЕЗПЕЧНИЙ
Одне з найбільш суперечливих рослин сучасності - лаконос американський, або десятітичінковий (Phytolacca americana = Ph. Decandra), сімейство фітолаккових (Phytolaccaceae). Його народні назви - жирна трава, іудейський плющ, сочевичним ягоди, кермесовий ягоди. З одного боку, лаконосу приписують цілющі й лікарські властивості, з іншого - всі його частини вважають дуже отруйними, здатними навіть вбити людину.

Що і для чого їдять?
Як правило, ми рідко замислюємося над тим, що ми їмо і що несуть в собі наші улюблені і нелюбимі продукти харчування. Як правило, ми виходимо з принципу подобається нам саме ця їжа або не подобається. Це, звичайно, правильний і, безумовно, грамотний підхід, але іноді варто задуматися: якщо що-то в вашому організмі вас давно турбує, то, можливо, просто не вистачає якихось елементів, які містяться в неупотребляемих вами видах продуктів.

ЕЛЬСГОЛЬЦІЯ Гребінчастий
Серед садівників і городників цю запашну траву помилково називають як єрусалимська м'ята, пряна м'ята, пряний ісопу, пряна трава, хоча нічого спільного вона з ними не має. Правильне її назва - ельсгольція гребенчатая або шандра гребенчатая. Це - однорічна рослина з сімейства ясноткових, дуже близький родич котовника і меліси лимонної. Ця трава широко поширена в Китаї, Монголії, Японії, Індії, звідки і була завезена в Європу, де культивується як пряна рослина.


   2010