404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Дягель лікарський
Дягиль лікарський - це дворічна трав'яниста рослина, яка відноситься до сімейства зонтичних. Росте він частіше в заболочених ялинових і змішаних лісах, по берегах річок, в ярах, в заростях чагарників. Рослина має короткий, але дуже товсте кореневище бурого кольору з численними вертикальними коріннями й вертикальний голий порожнистий стебло висотою до 2 м. Листя великі, голі, з роздутими піхвами, двічі-або тріждиперістие.

Мені допомагає перстач прямостоячий
Перстач прямостоячий за свої цілющі властивості в народі отримала понад 10 назв: калган, дубровка, правиця, узік та ін А за те, що містить безліч корисних речовин, її ще називають могутній-корінь, сильний корінь. Це багаторічна рослина відноситься до сімейства розоцвітих.

Сучасна біотехнологія виробництва продуктів харчування, здоров'я та розвиток людини. Глава 2
2. Використання продуктів харчування, одержуваних за допомогою сучасної біотехнології, дослідження і неминуче розвиток галузі Продукти харчування, вироблені за допомогою сучасної біотехнології, можна віднести до наступних категорій: 1. Продукти харчування, що складаються з живих / життєздатних організмів або містять їх, наприклад, кукурудза.

Лікувальні властивості хрону
Лікувальні властивості хрону давно звернули на себе увагу. У різних країнах хрін використовували при хворобах шлунка, кишечника, печінки, нирок, верхніх дихальних шляхів, сечового міхура, при цинзі, нервовому виснаженні, радикуліті і т.д. Вивчення хімічного складу хрону пояснює причину такого широкого терапевтичної дії. Справа в тому, що в коренях хрону міститься глюкозид синигрин, при розщепленні якого утворюється аллилового гірчичне масло і лізоцин - білкова речовина, що має сильну бактерицидну дію, що перешкоджає росту бактерій, що оберігає організм людини від захворювання.

Був інсульт, але все можна зупинити
Хочу розповісти про один випадок з моєї практики цілительської. Рік тому я отримав листа від Зої Іванівни - жінки з одного маленького північного міста. У листі вона просила допомогти в лікуванні чоловіка. Її чоловік, Володимир Петрович, кілька років тому переніс інсульт, але рухи, мова й здоров'я досі не відновилися.


   2010