404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Безпліддя? - Чи допоможе Вітекс священний
Протягом усієї своєї історії людина шукала засіб, здатний вилікувати його від усіх хвороб і подарувати молодість і довголіття. Це прагнення не увінчалося поки успіхом. Але в природі є такі рослини, які, хоча і не здатні здійснити повністю мрію людини про вічне життя, тим не менш мають унікальні властивості.

ДИНЯ ЛІКУЄ
Диня - однорічна рослина з сімейства гарбузових. Це - одне з найдавніших овочевих рослин родом з Південної Азії. Диня з незапам'ятних часів широко використовується в народній медицині багатьох народів світу як лікарська рослина. Знамениті лікарі давнину Пліній Старший і Парацельс застосовували її для лікування найрізноманітніших захворювань. А середньовічні араби вважали диню одним з плодів раю, звідки вона нібито була доставлена ?

Про ЛІКАРСЬКИХ CBOЙCTBAХ Оксамит амурський
Рід оксамит (Phellodendron) містить 10 дуже близьких за біологічними ознаками видів, що ростуть у Східній Азії. Це листопадні, дводомні дерева із гарною ажурною кроною і пір'ястими листям, що володіють специфічним запахом.

Валеріана лікарська, або аптечна
З давніх пір ВАЛЕРІАНИ була і зараз залишається широко відомим і необхідним лікарською рослиною. Валеріана лікарська, або аптечна, - це збірний вид, що включає кілька різновидів, які відрізняються насамперед за ступенем лікарської активності.

Цілющі властивості фенхеля
Самі того не знаючи, ми з самого раннього дитинства застосовуємо лікувальні препарати з фенхеля. Хто не знає укропную воду, яку дають маленьким дітям, щоб у них не пучіло животик?


   2010