404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Здоров'я

Останнi доданi статтi


1: Боби в народній медицині
В якості лікарської сировини в народній медицині у бобів використовуються квіти і плоди. Вони застосовуються для лікування кашлю, проносу, наривів і запалених ділянок шкіри.
   Додано: 25.10.2011

2: Волошка синя
Волошка синя зустрічається повсюдно - як квітка в городах, як бур'ян у посадках жита і пшениці. Його дуже красиві квіти розпускаються в червні-липні і цвітуть до осені. Це однорічна трав'яниста рослина висотою від 40 до 80 см. Суцвіття у вигляді кошиків, що складаються з трубчастих і воронковидних квіток.
   Додано: 25.10.2011

3: РЕВЕНЮ
Як лікарська рослина ревінь був відомий в Китаї більш ніж за 2700 років до н.е. Із давніх книг про лікарські трави відомо, що ревінь - «великий жовтий корінь», широко застосовується в медицині для поліпшення травлення. Зараз про ревені якось призабули, його дуже рідко можна зустріти в саду, тим більше на ринку або в магазині, а це одне з найбільш ранніх високовітамінних рослин, багатих корисними речовинами.
   Додано: 24.10.2011

4: Черемша - цибуля ведмежа
Черемша занесена до Червоної книги. Під назвою черемша (народні назви: левурда, колба, чензелі, єврейський і дикий лук, ведмежа цибуля, гадючий та лісової часник) об'єднано два близьких виду дикорослого лука - ведмежий і переможний, які різняться формою цвітіння. Біологічні особливості черемші. Цибуля ведмежа добре росте в затіненні під деревами та чагарниками при достатньому забезпеченні вологою.
   Додано: 24.10.2011

5: Боремося з гіпертонією
Гіпертонічна хвороба, мабуть, одне з найпоширеніших захворювань в світі. Цей підступний недуг нерідко стає передвісником атеросклерозу, інсульту, інфаркту та інших важких хвороб. Сприяють розвитку гіпертонічної хвороби порушення функції ендокринних залоз, куріння, вживання в їжу великої кількості кухонної солі, професії, що вимагають великої відповідальності і підвищеної уваги, недостатній сон, травми центральної нервової системи, генетична схильність.
   Додано: 24.10.2011

6: БЕРЕЖИ СПИНУ ВОСЕНИ І ВЕСНОЮ
Жнива наближається не по днях, а по годинах. А це означає, що напади масового трудоголізму в розпалі і скоро досягнуть свого максимуму. І хоча ця тема неодноразово порушувалася на сторінках нашої газети, давайте всі разом ще раз розглянемо елементарні правила поведінки російського трудоголіка на дільниці під час збирання врожаю.
   Додано: 23.10.2011

7: Пирій - корисний бур'ян
Кожному, кому «пощастило» мати пирій на своїй ділянці, знає, що перемогти його практично неможливо. Щороку навесні та восени при перекопуванні ми викидаємо кілограми тонких, але на диво міцних і живучих кореневищ. Але давайте розберемося. Так вони марні? Пирій повзучий - багаторічна трав'яниста рослина висотою до 100 см, з довгим повзучим кореневищем. Стебла - соломини одиночні гладкі.
   Додано: 21.10.2011

8: Про корисність наших яблук і лікувальному саді
До 1976 року, до моменту смерті, в нашому місті жив основоположник лікувального садівництва, чудовий вчений, професор Уральського лісотехнічного інституту Леонід Іванович Вігор. Він перший у Радянському Союзі почав широкомасштабні дослідження наявності біологічно активних речовин у плодах і ягодах.
   Додано: 21.10.2011

9: Марьин КОРІНЬ
Півонія, або, в народі, марьин корінь, часто зустрічається на галявинах і узліссях тайгових лісів Уралу і Сибіру. Це - дуже популярне в народній медицині засіб, визнане і офіційною медициною. В аматорських садах і городах він зустрічається досить часто. Це - багаторічна велике трав'яниста рослина з черешковими, сильно розсічені голими листям, має коротке гіллясте кореневище.
   Додано: 20.10.2011

10: Ти віднеси мені, перепілка, перепілочка!
Продукт, дія якого набагато ефективніше таблеток "Віагри", випускають на одній з ферм в околицях Сиктивкара.     Цілюще делікатес     Ділові партнери та друзі - Микола Ануфрієнко і Микола Азіс не прагнуть рекламувати свій бізнес, що розвивається.
   Додано: 20.10.2011

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]

   2010