404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Вплив хвороб та паразитів на виробництво вовни.
Фредерік А. Гроверман (Переклад Центру Громадянських Ініціатив / Служби розвитку фермерства) Введення. Нормальний ріст вовняного волокна може змінитися під впливом хвороби або внутрішніх паразитів. Точно так же роздратування від зовнішніх паразитів може порушити природний ріст волокна. Хвороби, викликані різними причинами, по різному впливають на ріст і якість шерстяного волокна.

Бактеріоцини - можлива альтернатива антибіотикам?
Російські вчені на шляху створення нових препаратів для боротьби з патогенними мікроорганізмами, у тому числі антибіотикорезистентності.

Псороптоз (вушна короста) кроликів
Псороптоз - захворювання, що викликається кліщами з роду Psoroptes і характеризується ураженням внутрішньої поверхні вушної раковини, рідше інших частин тіла з утворенням кірок. Збудник - кліщ Psoroptes cuniculi, овальної форми, темно-жовтого або жовтуватого кольору.

Туберкульоз у фазанів при штучному розведенні
Дацевіч Л.І. Туберкульоз у фазанів при штучному розведенні / / дічеразведенія в мисливському господарстві. Збірник наукових праць ЦНДЛ Главохоти РРФСР. Москва, 1982. С. 171-179. ТУБЕРКУЛЬОЗ у фазанів при штучному розведенні. Штучне розведення дичини міцно входить в практику мисливського господарства нашої країни. Крім таких "традиційних * видів, як фазани, сірі куріпки, кряковие качки, розводять глухарів, тетеруків, рябчиків, кекликов, деякі види гусей та ін Однак широкий розмах робіт у цьому напрямку стримується різними захворюваннями пернатої дичини, в основному инфекци онного та інвазійних походження.


   2010