404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ПРОФІЛАКТИКА І БОРОТЬБА З ХВОРОБАМИ БДЖІЛ
Неблагополучна ситуація з хвороб бджіл може звести нанівець результати будь зоотехнічної роботи. Одна з причин поширення хвороб - недостатня поінформованість бджолярів про причини і характер захворювань, їх клінічних ознаках, методи діагностики, сезонних особливості.

Простежуваність безпеки птахопродуктів
Л. Антипова, доктор технічних наук С. полянських, кандидат технічних наук, Воронезька державна технологічна академія З. Ібрагімова, кандидат технічних наук. Північно-Осетинський ГУ ім. К.Л. Хетагурова В останнє десятиліття відзначається стійке і стабільне зростання виробництва м'яса птиці. У реалізації державної політики в області здорового харчування дуже важливе значення набуває не тільки збільшення обсягів виробництва, а й забезпечення його безпеки.

Проблеми діагностики та профілактики респіраторного мікоплазмозу у промисловому птахівництві
Бєлкін В.А., ВНІВІП Мікоплазми - група прокаріотних мікроорганізмів. Вони схожі на найдрібніші бактерії, але позбавлені клітинної стінки і покриті зовні тільки цитоплазматичної мембраною. Відсутність клітинної стінки виявилося важливим фактором, оскільки мікоплазми не чутливі до тієї групи антибіотиків, які пригнічують ріст бактерій, впливаючи на клітинну стінку.

Свинська профілактика
Поряд з правильним годуванням, доглядом та утриманням, які визначають рівень продуктивності свиней, особливу увагу слід приділяти захисту тварини від різних захворювань. Але, за даними фахівців, більшість російських сільгоспвиробників замість належних 3% виділяють на ветеринарію лише 0,5-1% від загального бюджету.

ГРИП ПТАХІВ: історія відкриття, етіологія, культивування вірусу, стійкість, епізоотологія
Грип птахів (класична чума птахів, лат. Pestis gallinarum, Typhus exsudativus gallinarum; ньому. Geflugelpest, Vogelpest, Huhnerpest; франц.


   2010