404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Ветеринарія

Останнi доданi статтi


1: ПАМ'ЯТКА «Правила утримання птиці в приватному подвір'ї».
Грип птахів - гостре інфекційне захворювання, збудником якого є вірус. На грип хворіють всі види домашньої птиці.
   Додано: 24.10.2011

2: Хвороби індичок
Індики м'ясні - це вид птиці з відмінною специфікою розведення в порівнянні з курми-бройлерів, перш за все з точки зору на більш тривалий період відгодівлі, а також значно більше високий кінцевий вагу. Тривалий виробничий період м'ясних індиків вимагає обов'язкової присутності ветеринарного лікаря, який здійснює ветеринарне спостереження на фермі і приділяє особливу увагу планування профілактики так, щоб під час застосування профілактичних методів максимально скоротити прояв як можна більшої кількості хвороб.
   Додано: 23.10.2011

3: ГРИП ПТАХІВ: профілактика, вакцинопрофілактика, дослідження ефективності нових вакцин, результати «імунізації» в Росії
Профілактика Для попередження грипу птахів на птахофабриках необхідно дотримуватися строгий санітарно-гігієнічний режим, а у випадках появи хвороби в регіоні оголошувати карантин, не чекаючи рішення влади. Завжди краще не допустити виникнення хвороби, ніж з нею боротися. Основні профілактичні заходи слід спрямувати на поліпшення санітарного стану птахофабрики і на підвищення резистентності організму птахів.
   Додано: 23.10.2011

4: ГРИП ПТАХІВ: висновки, рекомендації ветеринарній службі Ленінградської області
Таким чином Грип птахів ми не зможемо ефективно контролювати, поки: .
   Додано: 23.10.2011

5: Протиепізоотичні заходи в інкубаторії
Микола Кожум'яки, заслужений ветеринарний лікар РФ ТОВ «Ветеринарна компанія АВІС» У 2009 р. найбільшу питому вагу займали бактеріальні захворювання: колібактеріоз (48,5%), респіраторний мікоплазмоз (11,6%), тиф-пуллороз (1,2%), з вірусних - хвороби Марека і Гамборо, лейкози - по 0 , 5% та ін Попередження заразних захворювань починається зі створення ідеальної санітарно-ветеринарної обстановки в племінних господарствах, що постачають інкубаційне яйце, і безпосередньо в цехах інкубаторію.
   Додано: 22.10.2011

6: Мікробіологічний моніторинг у інкубаторіях
Однією з головних складових технологічного циклу птахівничого підприємства є інкубаторій. В інкубаційних та вивідних шафах, залах інкубаторію відбувається максимальна концентрація яєць і добових курчат. Створюються оптимальні умови температури і вологості для біологічного об'єкта (ембріон-курча), а також для патогенної і умовно-патогенної мікрофлори.
   Додано: 22.10.2011

7: МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з проведення протиепізоотичних заходів у свинарських господарствах Свердловської області
завантажити у форматі MS Word можна нижче Приєднаний файлРозмір 120.
   Додано: 22.10.2011

8: Шлунково-кишкові хвороби поросят та їх профілактика
Шлунково-кишкові хвороби у свинарстві мають переважне поширення і завдають значної шкоди, будучи основною причиною загибелі поросят (до 60-70% від загальної кількості відмінка). До шлунково-кишкових хвороб відносяться: диспепсія, колібактеріоз, сальмонельоз, пастерельоз, дизентерія, хламідіоз, вірусний гастроентерит, диплококковой інфекція та ін Пусковим механізмом для їх виникнення є предрасполагающие і сприяють фактори.
   Додано: 22.10.2011

9: ГРИП ПТАХІВ: патогенез, імунітет, клінічний перебіг, види
Патогенез Розглядаючи патогенез хвороби, викликаної високовірулентних штамами серотипів Н1 і Н7 можна сказати, що проникнувши в організм курей через слизові оболонки ротової порожнини, очей та шкірні пошкодження, вірус потрапляє в кров і розноситься по всьому організму, де швидко розмножується і через 18 - 48 годин досягає високих концентрацій в мозку, селезінці, легенях, крові.
   Додано: 21.10.2011

10: Методи штучного осіменіння корів
• Оптимальний час і кратність осіменіння • Способи виявлення статевої охоти корів • Способи осіменіння корів та телиць: • Епіцервікальний спосіб запліднення • Маноцервікальний спосіб запліднення • Візоцервікальний спосіб запліднення • Ректоцервікальний спосіб запліднення • Способи діагностики тільності корів та телиць Оптимальний час і кратність осіменіння Вибір термінів запліднення самок - один з найбільш важливих факторів при організації та проведенні штучного осіменіння.
   Додано: 21.10.2011

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]

   2010