404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Естонська беконна порода
Створювалася порода з 1926 по 1961 р. на базі місцевих естонських свиней, яких покращували поглинювальним і відтворювальним схрещуванням з датськими ландрас та тваринами німецької довговухий породи. Складних помісей з метою освіження крові, збільшення довжини тулуба і поліпшення м'ясних якостей схрещували потім з кнурами породи ландрас шведського походження.

Донська порода
Відноситься до верхової-упряжних породам. Одна з найстаріших вітчизняних порід коней, поява якої відноситься до ХУ-ХУ1 століття. Порода склалася в козачих станицях нижньої течії річки Дон. В основі її формування лежали місцеві ногайські кобили, а в якості жеребців використовувалися, в основному, представники східних порід - турецькі, карабахський, туркменські.

Рецепти комбікормів для вівчарства
Рецепти комбікормів для баранів-виробників (В случной період) На 83-3-89

Козівництво. Чистопородне або помісної?
Коли стикаєтесь з необхідністю такого вибору, віддавайте перевагу чистопородним. Хоча вони коштують дорожче, ваші витрати окупляться за рахунок продажу потомства.

ДОГЛЯД ЗА Ягнята
Раціон для підсисний вівці: 1,5 кг сіна, 4,5 кг силосу, 1,5-2 кг кормового буряка, 0,3-0,4 кг концентратів, 20 г кухонної солі. При неправильному годуванні підсисних матка худне, втрачає молочність, і ягнята розвиваються повільно. З 2-тижневого віку ягнят підгодовують легкозасвоюваними концентратами (вівсянка, пшеничні висівки) по 25 р.


   2010