404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


М'ЯСНА ПРОДУКТИВНІСТЬ Тонкорунне І МЯСОСАЛЬНИХ ОВЕЦЬ ТА ЇХ помісі з МЯСОСАЛЬНОШЕРСТНИМІ БАРАНОВ
М. Ч. НУРБАГАНДОВ. Т. А. Магомадов (МСХА) М'ясо різних видів сільськогосподарських тварин, помітно розрізняючись за морфологічним складом, коефіцієнту м'ясності, співвідношенню жиру і білка, кольором і смаковими якостями, жирно-кислотному складу, практично однаково характеризується за амінокислотним складом і білковим показниками.

Роль зоопарків у збереженні дикої фауни
Спіцин В.В., Єгорова Л.В., Губерман І.А. Роль зоопарків у збереженні дикої фауни / / Перша всесоюзна нарада з проблем зоокультури. Тези доповідей. Частина перша. Москва, 1986. С. 67-69. Роль зоопарків у збереженні дикої ФАУНИ В даний час вже немає сумнівів в тому, що побоювання значної частини видів диких тварин буде залежати від на личия даних про оптимальні методи утримання і розведення їх у неволі.

Чорно-ряба порода молочного напрямку продуктивності
Чорно-строкатий худобу мав вельми обмежене поширення в Росії до 1917 р. і тільки з прийняттям його як планової породи в 1925 р. починається його поширення на території СРСР.

Основні технологічні та ветеринарно-санітарні правила утримання та годування холостих і супоросних СВИНОМАТОК
Осіменіння Статеве життя інтенсивної свиноматки складається з ланцюга регулярних циклів. Ці цикли повторюються в -18-23 дня. З усього циклу період полювання 5-6 днів. Полювання складається з 3-х частин: * Предтечка: зазвичай це 2 дні, у ремонтних свинок може триває 3-4 дні * Головна або справжня тічка: тривалість 48-56 годин * Подальша тічка: тривалість 1-2 дні.

ХОЧУ Породний. І ШВИДКО
У попередній статті було згадано, що стадо кіз безрідних поліпшили породним виробником. Детальніше про цей спосіб отримання в короткі терміни породного стада розказано в книзі Л.С. Ісаченко "Кози на подвір'я. Поради та рекомендації з утримання та розведення домашніх кіз". Ці поради почерпнуто, як написано на титульному аркуші, "з практики козівників".


   2010