404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Естонський Клеппер
Відноситься до упряжні типу. Це дрібні коні, що розводяться в Естонії на островах Балтійського моря. При зрості не вище 140 см вони виключно рухливі, витривалі, невибагливі до кормів та умов утримання. Клеппер зазвичай мають правильний і нерідко ошатний екстер'єр. Масті у коней цієї породи найрізноманітніші, нерідко зустрічаються рябі. Основне призначення цих коней - робота в риболовецькому промислі, особливо при підлідному лові, де важка техніка не може бути використана.

Кабардинська порода
Відноситься до верхової-упряжних породам. Одна з найстаріших порід коней Північного Кавказу. Ці коні розлучалися переважно у великих табунах кабардинских князів і селекціонували як верхові коні для походів і військових дій, в меншій мірі для сільськогосподарського використання.

Грунтові тварини як об'єкт зоокультури
Криволуцкий Д.А., Покаржевскій А.Д., забою Д.П. Грунтові культури як об'єкт зоокультури / / Перша всесоюзна нарада з проблем зоокультури. Тези доповідей. Частина перша. Москва, 1986. С. 47-48. Грунтових тварин ЯК ОБ'ЄКТ зоокультури Ідея використання грунтових тварин в зоокультури виникла давно і розвивалася за трьома головними напрямами: використання тварин як кормового ресурсу (у СРСР в рибоводних господарствах для годівлі риб розлучаються енхітреіди p.

Високопродуктивного стада СВИНЕЙ ПОЛТАВСЬКОЇ М'ЯСНОЇ ПОРОДИ
Полтавська м'ясна порода була затверджена в Україну в 1993 році на базі полтавського м'ясного типу ПМ-1. Племінна ферма з розведення свиней даного генотипу в Стрілецькому кінному заводі діє з 1980 року, а в 1986 році їй присвоєно статус племінного заводу. В результаті селекційної роботи тут створено високопродуктивне стадо свиней м'ясної продуктивності, сформована його стабільна генеалогічна структура, виділені найбільш перспективні лінії і сімейства.

Поради з підтримання чистоти на пасовищі
Одними з найважливіших ресурсів сільськогосподарського виробництва, і, тим не менше, найбільш часто піддається зневазі є пасовища. Хоча саме від них ми чекаємо "великого і дешевого молока" і приросту ваги тварин.


   2010