404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ПРОДУКТИВНІСТЬ пухові кози
Залежно від того, якої породи необхідно тварина, кіз підбирають за особливими ознаками. Зовнішній вигляд повинен відповідати даній породі. Пухових і вовнових кіз оглядають і оцінюють на погляд до чесання або стрижки. В основу якості вовни і пуху в руні покладена довжина і густота пухових волокон, а також ступінь обростості кози. По екстер'єру визначають приналежність до породи кіз, правильність постави і пристосованість до умов розмноження, визначають дефекти.

ДОМАШНЄ СВИНАРСТВО
Як раніше, так і в нинішній час утримання свиней в особистих підсобних господарствах дає можливість мільйонам людей задовольняти значну частину своїх потреб у високоякісному м'ясі, виробництво якого не вимагає значних капітальних вкладень.

Фотографії кіз з виставки Золота Осінь-2008 "в Москві, ВВЦ (10 фото)
Фотографії свиней з цієї виставки тут Фотографії овець з цієї виставки тут Фотографії кролів з цієї виставки тут Фотографії дрібних хижаків з цієї виставки тут Фотографії птахів з цієї виставки тут Фотографії ВРХ з цієї виставки тут Фотографії різної сільськогосподарської техніки з цієї виставки тут Просто фотографії з виставки, стенди, люди, ВВЦ і т.

КІННІ Плуга.
Агротехнічні вимоги до оранки Щоб отримати хороший врожай, необхідно створити найбільш сприятливі умови для нормального розвитку культурних рослин, які вимагають, як відомо, достатньої кількості вологи, повітря, тепла, світла і поживних речовин.

ЧОМУ САМЕ ВІВЦІ?
Наша родина вже багато років займається вівцями Романівської породи, але нас постійно запитують, що це ми на них зациклилися? Баранина в наших краях м'ясо з дешевих, та й вовна овеча нікому не потрібна, Шаповал валянок тут небагато, і попит тому маленький.


   2010