404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Сільгоспкооперації

Останнi доданi статтi


1: Історія банків групи Райффайзен
Історія банків групи Райффайзен сходить до середини 19 століття, коли з'явилися перші кооперативи або каси взаємодопомоги, що підтримують селян під час голоду та економічних труднощів.
   Додано: 23.10.2011

2: Як сільськогосподарські споживчі кооперативи покликані допомогти працівникам села просувати свою продукцію на ринки?
Як держава допомагає працівникам села просувати власну продукцію на регіональні та міжрегіональні ринки? Як показує досвід останніх років, ефективний шлях вирішення таких проблем - освіта сільськогосподарських споживчих кооперативів (СПОК). Для підтримки СПОК в 2006-2007 роках до статутного капіталу ВАТ «Россельхозбанк» направлено 8,1 млрд.
   Додано: 18.10.2011

3: Кооперація повинна стати конкурентом торговим мережам (Самарська область)
В області починає реалізовуватися програма розвитку споживчої кооперації. Виконавча влада чекає від районних споживчих спілок перспективних проектів.
   Додано: 09.10.2011

4: Воронезьким фермерам допоможе розвиток сільгоспкооперації
Воронезькі фермери кидають землю - втомилися працювати "всупереч". Тим часом вони роблять у цілому половину регіональної сільгосппродукції і здатні на більше. Хлібороби без землі - У нашому районі за кілька років розвалилася чверть фермерських господарств, така ж картина і в сусідів.
   Додано: 08.10.2011

5: ВЧІТЬСЯ ТОРГУВАТИ
Починайте продавати майбутній урожай зараз! Як американські овочівники знаходять надійні та прибуткові ринки для своєї продукції? З прикрістю констатую, що більшість їх просто не знаходить чи погано шукає.
   Додано: 28.08.2011

6: Ульяновська область: споживчу кооперацію розвиватимуть спільно
29 липня угоду про взаємодію щодо розвитку споживчої кооперації в Ульянівській області підписали губернатор регіону Сергій Морозов, голова Ради Центросоюза Російської Федерації Євген Кузнєцов і голова Ради Ульяновського спілки споживчих товариств Костянтин Інешін.
   Додано: 17.08.2011

7: Кредит за ісламськими принципами
Один з головних принципів партнерство Коли в Туреччині кілька років тому вибухнула фінансова криза, то вистояли в основному банки, що працюють за ісламським принципам. Головна умова ісламського банкінгу: не видавати кредити під відсотки. Принципи ісламського кредитування сьогодні використовують приватні банки в Казахстані і Киргизії. Як працює такий механізм фінансування?
   Додано: 17.08.2011

[1]

   2010