404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Квітник
Хто з дачників не мріяв, щоб у його саду цвіли квіти з ранньої весни до пізньої осені? Якщо правильно підібрати рослини, дбайливо доглядати за ними, мрія здійсниться. Ще не зійде повністю сніг, першими розквітнуть крокуси, потім сцилли (проліски), примули .

Рослини для живої огорожі
До рослин для живоплотів пред'являються різні вимоги. На одних ділянках необхідно створити непрохідну колючу живу стіну. Тут підійдуть різні види барбарису, глоду, шипшина, лох, хвойники. В інших місцях потрібно відгородити частина саду або сховатися від сусідів.

Планування дачного ділянки
Розподіл дачної ділянки на зони за функціональним призначенням. Розміщення дачного будиночка, господарських будівель і насаджень з урахуванням санітарних і протипожежних норм.

Хвилюючі весняні клопоти (частина 4)
Перша частина Друга частина Третя частина Автор статті: Сергій Дьяков Доброго дня, шановний читач. У цьому випуску повідаю Вам, як відбувається «гарт» розсади і в які терміни відбувається посів насіння будинку.

Перепланування садово-городньої ділянки в ДАЧУ (частина 3)
Частина перавя Частина друга Автор статті: Сергій Дьяков Доброго дня, шановний читач. У цій частині, ми з Вами, шановний читачу, закінчуємо розглядати перепланування садово-городньої ділянки в ДАЧУ і розташування культур згідно з їх висоті. Багатолітники, це ж монокультура, тобто рослини ростуть на одному місці багато років. Значить і до розподілу їх по площі дачі, поставився з усією відповідальністю.


   2010