404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Ялівці і кипарисовики для гірки
Хвойні рослини декоративні протягом усього часу року, дуже витривалі і вимагають не так вже й багато турбот. Вони добре виглядатимуть на альпійській гірці.

Укорінення черешків винограду.
 Автор - Сергій Дьяков Насамперед дозвольте привітати Вас з минулим святом Медовим Спасом і наступившим Яблучним Спасом. Хочу побажати успіхів і здоров'я, Вам і вашим близьким. У цьому випуску розповім, як укорінюють живці всіма улюбленої сонячної ягоди - ВИНОГРАД. Якщо прочитати хоча б одну книгу з вирощування винограду і уявити, скільки заходів треба зробити по догляду за цією культурою, то і бажання набувати виноградні саджанці відпадає.

Пристінна культура (частина 2)
Перша частина Автор - Сергій Дьяков. Вітаю Вас, мій дорогий абонентів! У цьому випуску розповім про пристенной культурі, такий як помідор. Не дивуйтеся цьому, бо я використовую будь-який куточок своєї дачі для вирощування рослин, ну а південні стіни будівель це просто райський куточок для них. І так, чому став вирощувати помідорне рослина біля стін дачного будиночка і сараю. Причина дуже проста.

Планування дачного ділянки
Розподіл дачної ділянки на зони за функціональним призначенням. Розміщення дачного будиночка, господарських будівель і насаджень з урахуванням санітарних і протипожежних норм.

Газон в російському виконанні
Газон в російському виконанні Коли англійської садівника запитали, як домогтися ідеальної краси і чистоти газону, він відповів: "Треба його регулярно стригти. Років триста". Нас такі строки не влаштовують, тому росіяни розстеляють штучні газони і вирощують газони дикі. Що ж, всі засоби хороші, було б господарям приємно. Завітайте стригтися!


   2010