404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Пристрій «поживних» ям під багаторічники.
Автор - Сергій Дьяков Настає золота осінь і багато хто з нас уже замовили, оплатили і чекають посадковий матеріал багаторічних культур. Деякі дачники тільки збираються це зробити, але, проте, підготовка посадкової ями грає не останню роль в приживлюваності саджанців, а так само і в їх подальшому розвитку на багато років. Перші посадочні ями я «конструював» для винограду, оскільки розведенням цієї культури на своїй дачі зайнявся ще задовго до того, як перейшов на «вирощування грунту» за Законами Природи, тобто зайняв природний ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ своєї дачі.

Укорінення черешків винограду.
 Автор - Сергій Дьяков Насамперед дозвольте привітати Вас з минулим святом Медовим Спасом і наступившим Яблучним Спасом. Хочу побажати успіхів і здоров'я, Вам і вашим близьким. У цьому випуску розповім, як укорінюють живці всіма улюбленої сонячної ягоди - ВИНОГРАД. Якщо прочитати хоча б одну книгу з вирощування винограду і уявити, скільки заходів треба зробити по догляду за цією культурою, то і бажання набувати виноградні саджанці відпадає.

Пристінна культура (частина 2)
Перша частина Автор - Сергій Дьяков. Вітаю Вас, мій дорогий абонентів! У цьому випуску розповім про пристенной культурі, такий як помідор. Не дивуйтеся цьому, бо я використовую будь-який куточок своєї дачі для вирощування рослин, ну а південні стіни будівель це просто райський куточок для них. І так, чому став вирощувати помідорне рослина біля стін дачного будиночка і сараю. Причина дуже проста.

«Поглиблення» родючості поживних ділянок (частина 4)
Частина перша Частина друга  Частина третя Автор статті: Сергій Дьяков   Вітаю Вас, мій дорогий абонентів! Сьогодні мова піде знову про компостних купах, точніше про їх ефективному використанні. Припустимо такий варіант, що Вам дуже пощастило, і Ви десь «поцупили» або Вам безоплатно зробили презент.

«Поглиблення» родючості поживних ділянок (частина 3)
Частина перша Частина друга  Автор статті: Сергій Дьяков Доброго дня, шановний абонентів!   Як і домовлялися з Вами в минулому випуску, сьогодні мова піде про те, що доцільно споруджувати компостні купи в окремо відведених місцях, де немає рослин. Розглянемо мінуси і плюси цього заходу.   По-перше, щоб організувати огорожу для складування та компостування органічних компонентів компостної купи, потрібні капіталовкладення, нехай невеликі, але все ж потрібні.


   2010