404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Садиба

Останнi доданi статтi


1: «Поглиблення» родючості поживних ділянок (частина 2)
Частина перша Автор статті: Сергій Дьяков Доброго дня, шановний відвідувач! Для збільшення родючості грунту, на якому ми вирощуємо наші рослини, рекомендують використовувати різні органічні та органо-мінеральні добрива у вигляді бакових сумішей, перепрілого гною, зрілого компосту, сидератів, ЕМ - препаратів і т.
   Додано: 23.10.2011

2: Кращий сусід - двометровий паркан?
Чи можуть люди роками судитися через пересунути на 30 сантиметрів паркана? Виявляється, можуть. Розмір і справді не має значення: хоч півметра, хоч півтора - садівник не віддасть сусідові ні п'яді своєї землі. - Порушення кордонів - це найгостріша проблема після оформлення прав власності на садові ділянки, - каже голова Спілки садівничих некомерційних об'єднань Новокузнецька Галина Дамм.
   Додано: 20.10.2011

3: Сільський льох
Важко собі уявити сільські подвір'я без погребів. Здавна в них запасали і зберігали протягом тривалого часу продукти, овочі, фрукти, варення, соління. З відродженням фермерства та розповсюдженням будівництва індивідуальних будинків знову зріс інтерес до питань облаштування подвір'я і, в першу чергу, до будівництва погребів. Адже все зібране з присадибної ділянки та заготовлене про запас дає значну економію сімейного бюджету, що можливо тільки за наявності хорошого льоху.
   Додано: 19.10.2011

4: Боротьба з бур'янами органічними способами.
Найлегшим способом є мульчування органічними або синтетичними матеріалами. Такі органічні матеріали для мульчі, як солома, компост і подрібнене листя, пригнічують бур'яни на той період, поки вони покривають грядки.
   Додано: 17.10.2011

5: Родючість вашої ділянки (продовження)
ЗАКОН ДРУГИЙ: ЗА ВСЕ ТРЕБА ПЛАТИТИ Отже, тепер ми знаємо, що таке екосистема і в чому відмінність сільськогосподарських екосистем від природних або міських.
   Додано: 14.10.2011

6: Як скористатися "дачною амністією»
1. Що таке дачна амністія У вересні 2006 року набрав чинності федеральний закон, що дозволяє громадянам у спрощеному порядку оформити право власності на земельні ділянки і побудовані на них будинки, гаражі, лазні, прибудови і інші об'єкти нерухомості. Таку "полегшену" процедуру оформлення прав на нерухомість і назвали "дачною амністією».
   Додано: 13.10.2011

7: Закопай овес і жито - урожай великий візьмеш
Не боїться ні снігу, ні холоду На зелене добриво або для оздоровлення грунту овес на садово-городній ділянці можна сіяти в різні терміни. Перший строк сівби - рано навесні (у кінці квітня) в підготовлену з осені грунт. Посів планують під ті культури, які висаджуються в грунт пізно, найостаннішими: огірки, помідори, гарбузи, кабачки, перець.
   Додано: 12.10.2011

8: «Поглиблення» родючості поживних ділянок (частина 3)
Частина перша Частина друга  Автор статті: Сергій Дьяков Доброго дня, шановний абонентів!   Як і домовлялися з Вами в минулому випуску, сьогодні мова піде про те, що доцільно споруджувати компостні купи в окремо відведених місцях, де немає рослин. Розглянемо мінуси і плюси цього заходу.   По-перше, щоб організувати огорожу для складування та компостування органічних компонентів компостної купи, потрібні капіталовкладення, нехай невеликі, але все ж потрібні.
   Додано: 12.10.2011

9: Газон в російському виконанні
Газон в російському виконанні Коли англійської садівника запитали, як домогтися ідеальної краси і чистоти газону, він відповів: "Треба його регулярно стригти. Років триста". Нас такі строки не влаштовують, тому росіяни розстеляють штучні газони і вирощують газони дикі. Що ж, всі засоби хороші, було б господарям приємно. Завітайте стригтися!
   Додано: 12.10.2011

10: Перепланування садово-городньої ділянки в ДАЧУ (частина 3)
Частина перавя Частина друга Автор статті: Сергій Дьяков Доброго дня, шановний читач. У цій частині, ми з Вами, шановний читачу, закінчуємо розглядати перепланування садово-городньої ділянки в ДАЧУ і розташування культур згідно з їх висоті. Багатолітники, це ж монокультура, тобто рослини ростуть на одному місці багато років. Значить і до розподілу їх по площі дачі, поставився з усією відповідальністю.
   Додано: 09.10.2011

[1] [2] [3]

   2010