404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Прищеплюємо обліпиху
Як правило, щеплення використовують в аматорських садах для розмноження обліпихи. Живці сортовий обліпихи прищеплюють на 1-2-річні сіянці. Прищеплюють і з метою економії земельної площі, коли в результаті загибелі чоловічої рослини на жіноче прищеплюють 1-2 держака з чоловічої рослини або хороший новий сорт. Живці для щеплення заготовляють восени, взимку або навесні до початку сокоруху і зберігають у вологому середовищі (крупнозернистий пісок, торф, тирса, сфагновий мох) при температурі близькій до 0 ° С (у сніговому бурті, на льодовику, в холодильнику), оберігаючи від мишей .

Обрізка декоративних дерев і чагарників
Рослини по-різному ставляться до обрізку. Деякі зберігають свою красу тільки за допомогою обрізки, інші зовсім в ній не потребують, третім вона шкідлива, тому що після обрізки ці види або не утворюють нових пагонів, або втрачають первісну форму крони (хвойні та листяні дерева, деякі чагарники - рододендрони, наприклад).

Агротехніка: горобина
Культура воліє середньосуглинисті грунту з хорошою аерацією і зволоженням, кислотністю, близькою до нейтральної. Грунтові води не повинні перебувати ближче 1,5 метрів від поверхні грунту.

Про повстяної вишні
Мікровішня повстяна (Microcerasus tomentosa) відома також під назвою китайська і пухнаста вишня. Являє собою один з видів роду мікровішен, які ростуть у Китаї, Японії, Кореї.

Про внесення мінеральних добрив в грунт саду
Настає час внесення всіх видів добрив в грунт саду під плодові та ягідні рослини. Як вносять садівники мінеральні добрива? Зазвичай вони керуються спеціальними правилами і нормами, що приводяться в популярних довідниках з садівництва або городництва. Однак практика показує, що встановлені правила і норми внесення таких добрив не завжди дають бажаний результат.


   2010