404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ВИНОГРАД: Запаморочення від успіхів
Зовсім недавно в нашій газеті була опублікована стаття омського виноградаря В.С. Обушева «Виноградне запаморочення» і у своєму редакційному коментарі до статті Віталій Миколайович Шаламов запропонував нам садівникам висловити свою думку з приводу запропонованої технології вирощування винограду.

Ремонтантна суниці Єлизавета II
Сьогодні у Вас теж є реальна можливість почати свій успішний суничний бізнес! Давайте поговоримо докладніше про унікальність гідного гатунку, самого раннього сорту суниці зі смачними і великими ягодами, вирощеного за найсучаснішими технологіями.

Россошанка У СИБІРУ
На початку вісімдесятих я запросив у знаменитого садівника В. В. Безсмертного живці яблуні Апорт. Але замість Апорту Віктор Васильович прислав мені яблуню Россошанська смугасте.

Гниль ВИНОГРАДУ - шкідливі, ОСОБЛИВОСТІ ЗАХИСТУ
Грибкові захворювання винограду у агрономів-практиків мають одну спільну назву - сіра гниль. Насправді - на винограді класифікують сіру, білу, чорну, гірку, чорну плесневідную і кореневу гнилі. Чорна гниль Входить до групи захворювань, здатних розвиватися тільки на виноградній лозі. Збудник - грибок Guignardia bidwellii Viala et Ravas, конідіального стадія якого Phoma uvicola Berk.

Слива: як зробити обрізання
Слива відрізняється високим темпом росту і досить рано вступає в плодоношення, на третій - п'ятий рік. Після посадки огляньте саджанець сливи - чи гілки, що створюють сильне загущення, що не мають простору для зростання.


   2010