404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Нові машини для догляду за виноградниками
Серед найважливіших проблем сільського господарства в умовах південних областей - боротьба з шкідниками та хворобами в садівництві та виноградарстві. Перед вченими та виробничниками стоять завдання щодо створення і впровадження нової техніки, що дозволяє забезпечити високу ефективність застосування хімічних засобів захисту рослин з мінімальним шкідливим впливом на навколишнє середовище.

ОПИС І ВИРОЩУВАННЯ Обліпиха
Обліпиха відноситься до сімейства лохів. Обліпиха - дводомна рослина, тобто у неї існують чоловічі рослини, у квітах яких формуються тільки тичинки, що дають багато пилку, і жіночі рослини, у яких утворюються тільки маточки і зав'язуються плоди. Пилок з чоловічих рослин на жіночі переноситься вітром (до 100 м). Комахи в цьому участі не беруть. Одне чоловіче рослина здатна обпилити 10-12 жіночих.

ПОЕТАПНЕ ВИРОЩУВАННЯ МАЛИНИ
«Ягода малина нас до себе манила, ягода малина влітку в гості кликала», - співається у відомій пісні про запашною і солодкої малині.

Сад на другий тиждень листопада
Нинішній жовтень приніс нам і ще один приємний сюрприз - погожу без дощів досить теплу по осінніх мірками погоду у своїй останній декаді. Точних прогнозів на листопад у мене поки немає, але за попередніми прогнозами погода в цьому місяці очікується звичайної для Свердловської області без екстремальних низьких температур з встановленням постійного сніжного покриву після 10-15 листопада.

Крупноплодная суниця
Хочу розповісти про унікальний сорт суниці садової. Суничну розсаду семи сортів я придбав 8 років тому в Молдавії в одного селекціонера-аматора. Додому її привіз на початку жовтня. І поки віз, на жаль, бирочки з назвами сортів переплутав. Йшли дощі, в город потрапити було не можна. Коріння промив у воді, листя обрізав, крім одного, самого маленького, ближче до центрального стрижню.


   2010