404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Захист ран плодових культур
Цього року через різкі перепади температури в червні у мене в саду (станція Перегон, Палкінскій торфовище) сильно підмерзли дерева груші та яблуні: Сварник Яковлєва, Пінгвін, Скороспілка свердловська, Краса Свердловська, Срібне копитце.

ЗАКЛАДКА САДУ
Часто початківці садівники скаржаться, що посаджені плодові дерева, а іноді й чагарники, гинуть. Садили начебто правильно, старалися і саджанці купили хороші. Але одні з них гинуть відразу, не розкриваючи нирок, інші розкривають листочки, а деякі навіть дають невеликі пагони, але до осені першого року або до весни наступного все одно гинуть.

Городні рослини, сприятливо впливають один на одного
На Протягом усього життя рослини виділяють у грунт, повітря воду речовини різної природи (ефірні масла, фітонциди, виділення коріння, плодів), пригнічують або допомагають рослинам по сусідству. Наприклад, картоплі буде погано поруч з білою редькою, білої гірчицею, яблунею, грушею, капустою. Вони перешкоджають проростання картоплі і викликають його відмирання.

Про морозостійкості кореневої системи плодових рослин
Добре відомо, що морозостійкість кореневої системи плодових рослин всіх порід завжди буває набагато менше морозостійкості їх надземних частин. У безсніжні морозні зими ймовірність підмерзання або навіть вимерзання коріння у них виявляється дуже великий. Правда, в умовах наших багатосніжних зим в більшості років ймовірність підмерзання коріння плодових рослин виявляється досить малою.

Розмноження щепленням декоративних форм ялини колючої і їли сибірської блакитний
У своїх двох попередніх статтях, присвячених розмноженню декоративних форм ялини колючої і їли сибірської блакитний, я писав, що їх насіннєве розмноження далеко не завжди передає потомству характерні материнські ознаки, а живцювання вимагає спеціальних розсадників, парників або теплиць, щоденного багаторазового поливу або Туманоутворюючі установок і ретельного догляду.


   2010