404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Про підготовку плодових рослин до зимівлі
Підготовка плодових рослин до зимівлі в нашій північній зоні садівництва є дуже важливою і відповідальною роботою, від якої безпосередньо залежить благополучне існування саду. Ця робота пов'язана з виконанням цілого ряду заходів протягом усього вегетаційного сезону і в зимовий період. Гарантія ефективності даної роботи залежить від своєчасності і обов'язковості проведення всіх подібних заходів.

Обрізка декоративних дерев і чагарників
Рослини по-різному ставляться до обрізку. Деякі зберігають свою красу тільки за допомогою обрізки, інші зовсім в ній не потребують, третім вона шкідлива, тому що після обрізки ці види або не утворюють нових пагонів, або втрачають первісну форму крони (хвойні та листяні дерева, деякі чагарники - рододендрони, наприклад).

Яка потрібна полуниця?
У багатьох садівників плодоношення садової (ананасної або крупноцветковой) суниці, за звичкою все ще званої полуницею, закінчується (полуницею з наукової точки зору можна називати тільки суницю мускатну, у якій відомий сорт Міланська).

Про особливості вирощування високоякісних саджанців
При покупці саджанців садівники, як правило, обходять кілька торгових точок, де знаходяться у продажу саджанці однакових сортів, і врешті-решт вибирають ті, які мають, на їхню розумінню, кращий товарний вид. Зазвичай найчастіше в таких випадках садівники вибирають торгову точку, де юрбиться більше людей, де саджанці свіжіші, де жвавий і спритний торговець, барвисто рекламує свій товар. А чи однакові за своїми характеристиками саджанці однакових сортів і навіть однакової якості (однаковим розмірам надземної частини і кореневої системи, однакової визреваемості пагонів, однакової свіжості), придбані у різних торговців?

Персик зимостійкий
У середині серпня 2006 року в м. Мінусинську Красноярського краю, на Минусинской дослідної станції садівництва і баштанництва проходила науково-практична конференція, присвячена 95 річчю станції. Зібралися садівники з усієї Сибіру. Були представники і з інших регіонів. Одними з делегатів цієї конференції були й ми - члени селянського господарства «Абрикос». На конференції ми запросили в гості до нас у господарство директора НДІ садівництва Сибіру імені М.


   2010