404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Слива канадська
Cелігран. Сорт селекції сссс. Автори: Н.І. Гвоздюкова, М.Г. Ісакова. Дерево заввишки 3-3,5 м, з піднятою кроною, схильної до загущення. Цвіте на 2-4 дні пізніше уссурийской сливи. Плоди масою 15-20 г, подовжено-яйцевидної форми, темно-червоні або бордові, з сильним восковим нальотом. М'якоть темно-жовта, соковита, гарного прісно-солодкого смаку. Шкірочка товста, з незначною кислинкою.

ДОГЛЯД ЗА Лохина
Лохина належить до сімейства чорниці, яке налічує понад 100 видів. Лохина - перспективна ягідна культура в першу чергу для Полісся та Лісостепу України.

ЕКОНОМНА закладки виноградників
Істотним недоліком традиційного способу закладки виноградника є велика матеріаломісткість шпалери, високі витрати через підвищену потреби в посадковому матеріалі, обмежена довжина опори, на якій розміщуються скелетні частини кущів і листостеблових апарат. Пропонований спосіб закладки винограду дозволяє домогтися істотного зниження витрат праці, поліпшення умов вегетації рослин, підвищення їх продуктивності.

ГРУША
Груша - високодіетіческій продукт, містять 6-16% цукрів, вірніше, моносахаридів, 0,1-0,3% органічних кислот до 4% пектинів, білки і амінокислоти, дубильні речовини, каротин, вітаміни, мікроелементи, до 20% йоду - це дуже важливо в наших умовах. Плоди дозрівають з другої половини липня до середини листопада, в домашніх умовах зберігаються до березня, в сучасних сховищах - до нового врожаю.

Слово про ожині
Ожина садова - невибаглива у вирощуванні, скороплодная і урожайна культура, гідна уваги садівників. Її ягоди не тільки смачні, але і володіють цілющими властивостями завдяки високому вмісту різних вітамінів. Позитивна дія ожинових ягід на організм людини доведено науково. У народній медицині як лікарської сировини використовуються листя, плоди і навіть коріння рослини. Шляхом селекції створено понад 300 сортів ожини садової.


   2010