404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Як до цього докотився
Автор статті: Сергій Дьяков Шановний читачу, здрастуйте. Розкажу історію не дуже веселу, почасти й не зовсім сумну, яка сталася зі мною багато років тому. Прийшла весна. Сонечко пригріває. Поїхав на садово-городній ділянку, руки то «сверблять». Покопався, як належить, грунт супіщаний, але кам'яніє з року в рік.

Вирощування яблуні на карликовій підщепі в умовах Уралу
За своєю природою дерева яблуні довговічні. Фактично корисний вік плодових дерев у наших садах не перевищує 30-40 років. Промислове плодоношення плодових дерев настає лише у віці 6-8 років, а у деяких сортів і пізніше. Тому дуже важливо максимально наблизити продуктивний період життя плодових дерев яблуні. Останнім часом різко зріс інтерес до плодовим рослинам, вирощуваних на слаборослих (карликових і напівкарликових) підщепах.

Вкриваємо на зиму яблуні
Є ділянки в садоводствах, де можуть рости лише ранетки. Мені пощастило! У моєму саду чудово плодоносять полукультуркі з плодами дуже смачними і красивими, але невеликими, масою 30-40 грамів. Я люблю вирощувати такі дерева. Вони зовсім невибагливі і дають хороший урожай. І тим не менш мені хотілося виростити яблука більших розмірів.

Сибірський хермес
До редакції по телефону звернувся садівник-любитель А.П. Ярков з м. Березовського з питанням про можливу причину загибелі сіянців кедра у нього на садовій ділянці. Загибель сіянців кедра він пов'язує з появою білого пухнастого нальоту на їх пагонах і хвої і вважає це проявом ознак якоїсь хвороби. Він просить розповісти: що собою представляє білий пухнастий наліт, як з ним боротися і чи дійсно поява даного нальоту могло стати причиною загибелі сіянців кедра?

Які яблука довше лежать
КОЖНОМУ садівникові приємно скуштувати в березні - квітні зимові яблучка зі свого саду. Однак від зародження яблука до цього моменту - довгий шлях, який може осилити не кожен вирощений плід. Лежкість плодів, тобто здатність зберігатися у свіжому вигляді, залежить не тільки від сорту, правильного знімання та умов зберігання, а й значною мірою від погодних та кліматичних умов, агротехніки, змісту грунту і т.


   2010