404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ПЕРЕЛІК сортів плодово-ягідних культур, вивчення В УМОВАХ Свердлов. ОБЛ. І Рекомендований для вирощування
Яблуні 1. Газонна (парасолькова краснолепестная) 2. Плакуча (сибірка гібридна) 3. Исетское пізніше 4. Краса Свердловська 5. Персіянка 6. Срібне копитце 7. Солнцедар 8. Уралець 9. Уральський сувенір 10. Екранне 11. Папіроянтарное 12. Соковий-3 13. Аніс свердловський 14. Сурмач 15. Дачна 16. Ісеть біла 17. Налив Ісетський 18. Уральське рожеве 19.

Агротехніка: яблуня і груша
Яблуня, як провідна плодова культура, досить широко поширена на Уралі. На основі тривалої селекційної роботи було створено сучасний сортимент для областей Середнього Уралу як для промислових садів, так і для садівників-аматорів.

ПОВСТЯНА ВИШНЯ
Вишня повстяна родом з Північного Китаю. Потрапивши в Україну, вона набула поширення в ботанічних садах, науково-дослідних установах, лісових господарствах і серед садівників-аматорів завдяки стабільній і високої врожайності і морозостійкості.

Фітофтороз, або бура гнилі помідори
Це грибкове захворювання - основний бич помідорів, який вражає їх в теплиці і у відкритому грунті. Грибок довго зберігається в грунті, особливо при недостатньому наявності в ній солей міді.

Смородинові хитрості
Важко сьогодні уявити присадибну ділянку без кількох кущиків чорної смородини. Дика колись ягода завдяки інтенсивній роботі селекціонерів стала провідною культурою в наших садах. ЯКОЮ СОРТ віддати перевагу? За останні два десятиліття кількість сортів смородини в світовому сортименті значно зросла.


   2010