404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Заморожування ягід І ФРУКТІВ
З усіх існуючих раніше способів консервування зараз в моді заморожування, тим більше, що сучасні холодильники та морозильні камери відкривають для цього необмежені можливості. Головна перевага заморожування ягід і фруктів - висока якість продукції. При цьому зберігаються основні харчові речовини - вуглеводи, нестійкі при зберіганні вітаміни, зокрема вітамін С (його втрати при заморожуванні становлять не більше 10 відсотків), а також зовнішній вигляд, колір, смак, аромат і консистенція.

Сунично-малиновий довгоносик. Заходи боротьби
Купила в розпліднику чудові сорти суниці Торпеда і Даренка. Всю весну милувалася рясним цвітінням, а зараз від квіток залишилася одна десята частина. Квітконіжки інших квіток подкушени, висять і засихають. В період бутонізації двічі обприскувала «фуфаноном». Була спокійна, що вчасно захистила рослини суниці від всіх шкідників. Але виявилося, не тут-то було.

Нові машини для догляду за виноградниками
Серед найважливіших проблем сільського господарства в умовах південних областей - боротьба з шкідниками та хворобами в садівництві та виноградарстві. Перед вченими та виробничниками стоять завдання щодо створення і впровадження нової техніки, що дозволяє забезпечити високу ефективність застосування хімічних засобів захисту рослин з мінімальним шкідливим впливом на навколишнє середовище.

Гумі АБО ЛОХ Багатоквіткові
Родина Гумі - Японія і Китай. Інша назва цієї рослини - лох багатоквітковий. Гумі відноситься до роду сімейства лохів, до якого входять також обліпиха та шефердія. Плоди гумі містять комплекс вітамінів і біологічно активних речовин: РР-речовини, хлорогеновую кислоту, антоціани і лейкоантоціани, пектин, дубильні речовини, амінокислоти, аскорбінову кислоту та ін У листі гумі також виявлено велику кількість вітаміну С (його зміст в 2 рази вище, ніж в чорній смородині).

Ще раз про особливості вирощування високоякісних саджанців
У статті «Про особливості вирощування високоякісних саджанців» («УС» № 5 / 2009 р.) я писав, що готую статтю про фізіологічну різноякісність різних частин крони і кореневої системи плодової рослини та можливості більш доказово використання цієї різноякісності з користю для справи в практичному садівництві. І ось нижче я пропоную цю статтю читачам. Хочу сказати, що для написання даної статті довелося використовувати велику кількість різних літературних джерел, в більшості своїй маловідомих або невідомих пересічному читачеві.


   2010