404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Про доцільність вирощування смородини і агрусу в штамбової формі
До редакції надійшов лист від початківця садівника Н.І. Кузнєцової з м. Первоуральська, в якому вона пише, що прочитала в одному з центральних садівничих журналів статтю, де настійно рекомендувалося зайнятися вирощуванням чорної і червоної смородини та агрусу в штамбової формі. При цьому в статті описувалися способи форміровкі цих рослин в полуштамбовой і штамбової формі за допомогою надягання на штамбіка поліетиленової трубки і щеплення на смородину золотисту і вказувалося на велику перспективність і переваги такої їхньої культури.

Шоколадний - новий сорт винограду
В останні десятиліття створено багато нових сортів винограду для споживання в свіжому вигляді. В основному, це сорти раннього і дуже раннього термінів дозрівання. У той же час відчувається брак транспортабельних сортів середнього і пізнього строків достигання придатних для тривалого зберігання, що відрізняються польовий стійкістю до філоксери та основних грибних хвороб, які дозволили б забезпечити населення країни свіжим виноградом і в зимово-весняний період.

Лохина високоросла
Двоюрідні сестри з Росії та Америки Через зовнішній схожості ягоди чорниці та лохини часто плутають. Але за чорницями доводиться вирушати у ліс, а ягоди культурної лохини великі, та і при бажанні їх можна виростити в саду.

Гниль ВИНОГРАДУ - шкідливі, ОСОБЛИВОСТІ ЗАХИСТУ
Грибкові захворювання винограду у агрономів-практиків мають одну спільну назву - сіра гниль. Насправді - на винограді класифікують сіру, білу, чорну, гірку, чорну плесневідную і кореневу гнилі. Чорна гниль Входить до групи захворювань, здатних розвиватися тільки на виноградній лозі. Збудник - грибок Guignardia bidwellii Viala et Ravas, конідіального стадія якого Phoma uvicola Berk.

Шипшина: обрізка
Шипшина - дуже цінна рослина, містить велику кількість вітамінів та інших корисних речовин. Шипшина Плоди шипшини надають тонізуючу і бактерицидну дію, підвищують опірність інфекціям, працездатність, прискорюють загоєння ран. Найбільш багаті вітамінами шипшина собачий, ремонтантний зморшкуватий, коричний, Уебба, голчастим, яблучний та міжвидові сорту. Залежно від виду, кущі шипшини виростають від 1 до 3 м.


   2010