404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Райдужна форель та її виробництво
Інформація, представлена в даній статті, підготовлена на основі презентації професора Кшиштофа Горичко. Інститут прісноводного рибництва, м. Ольштин. 1. Планування будівництва форелевого господарства • Проект ставкового господарства повинен бути ретельно продуманий з технічної сторони і гарантувати найкращі умови для рибництва.

РОСЛИНИ, ЯКІ шкоди рибі
Помірна кількість м'яких підводних рослин (кушир, рдест, елодея та ін) корисно для риб. Личинки нормально розвиваються, приклеюючи до них, а якщо падають на дно - гинуть. Рослини збагачують воду киснем, у їхніх заростях розмножується живий корм для риб. Але м'які рослини швидко розростаються і засмічують водойми.

Платна риболовля
В останні роки з'являється все більше господарств, що спеціалізуються на платній риболовлі. Однак, як показує практика, далеко не скрізь риболовля виявляється прибутковою справою.

Дощові черв'яки - ПОВНОЦІННИЙ БІЛОК ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ТВАРИННИЦТВА та рибництво
Використання новітніх досягнень біології у створенні і розширенні кормової бази для худоби, птиці і ставкової риби, в підвищенні їх продуктивності пов'язується, насамперед, зі збільшенням ресурсів повноцінного тваринного білка, необхідного для збалансування харчових раціонів. В останні роки в різних країнах спостерігається наростання інтересу до технології переробки гною та інших органікосодержащіх відходів за допомогою спеціалізованих технологічних дощових черв'яків.

Добриво ставків - застосування мінеральних і органічних добрив для збільшення природної рибопродуктивності ставків.
Добриво нерестових ставків Для добрива нерестових ставків застосовують з органічних добрив - гній, свіжий коров'ячий кал; з мінеральних - калійну сіль, або сильвініт, суперфосфат і пічну золу. Перший спосіб Влітку, восени і навіть ранньою весною по осушеного дну ставка розкидають добре перепрілий вологий гній рівномірним шаром в 3 - 5 см.


   2010