404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


РОСЛИНИ, ЯКІ шкоди рибі
Помірна кількість м'яких підводних рослин (кушир, рдест, елодея та ін) корисно для риб. Личинки нормально розвиваються, приклеюючи до них, а якщо падають на дно - гинуть. Рослини збагачують воду киснем, у їхніх заростях розмножується живий корм для риб. Але м'які рослини швидко розростаються і засмічують водойми.

Платна риболовля
В останні роки з'являється все більше господарств, що спеціалізуються на платній риболовлі. Однак, як показує практика, далеко не скрізь риболовля виявляється прибутковою справою.

СТАВКА ВИРІШИВ ПРОБЛЕМИ
Уже два з гаком роки як я на своїй садибі викопала ставок. Оскільки споруда для мене було новим, то спочатку допускала помилки. Втім по ходу справи вчилася їх виправляти. Вирили ставок на місці струмка, який влітку пересихав і перетворювався на болото. Коли копали ставок, було дуже сухо, і його глибину cмоглі довести до півтора метрів.

Ставкове рибництво. Зариблення присадибному ставку
Зариблення присадибному ставку Для зариблення присадибних ставків щорічно потрібно купувати рибопосадковий матеріал - мальків, годовіков або сеголеток, личинок. Кількість цього матеріалу від декількох десятків до тисячі штук, що залежить від кормової бази та умов водоймища, його площі.

Рибоводне господарство
Для кожного рибоводного господарства повинна бути створена своя технологічна схема, що враховує сильні і слабкі сторони конкретного підприємства. Вибір найбільш ефективної технології - перший і найважливіший крок на шляху створення рибоводного господарства. Залежно від площі водойми, інших його особливостей вибирається схема його експлуатації.


   2010