404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Аквакультура: поняття та напрями
Решетніков Ю.С., Шатуновський Ц.І. Аквакультура: поняття і напрями / / Перша всесоюзна нарада з проблем зоокультури. Тези доповідей. Частина перша.

Експлуатація водоймищ
Захворювання риб в ставках для платного риболовлі Проблеми із захворюваннями риб рідко виникають в перший рік роботи. Зазвичай вони проявляються на другий - третій рік, як результат часто завозять риби з неблагополучних господарств. Спроби купити найдешевшу рибу рано чи пізно призводять до того, що в господарство завозиться краснуха, збудники філометроідоза, зябрового захворювання, ботріоцефалеза, кавіоза.

Присадибна водойму
Аналіз води - обов'язковий захід перед зарибненням водоема.Ісследованія води повинна проводити сертифікована лабораторія. Однак, найголовніше - це не тільки отримати результати аналізу води, але і правильно їх пояснити і зробити потрібні висновки. Насамперед, зверніть увагу на вміст розчиненого кисню. У другій половині літа іноді виникають замори.

Рибоводне господарство
Для кожного рибоводного господарства повинна бути створена своя технологічна схема, що враховує сильні і слабкі сторони конкретного підприємства. Вибір найбільш ефективної технології - перший і найважливіший крок на шляху створення рибоводного господарства. Залежно від площі водойми, інших його особливостей вибирається схема його експлуатації.

Осетри - об'єкти аквакультури
Види для розведення


   2010