404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Платна риболовля
В останні роки з'являється все більше господарств, що спеціалізуються на платній риболовлі. Однак, як показує практика, далеко не скрізь риболовля виявляється прибутковою справою.

СТАВКА ВИРІШИВ ПРОБЛЕМИ
Уже два з гаком роки як я на своїй садибі викопала ставок. Оскільки споруда для мене було новим, то спочатку допускала помилки. Втім по ходу справи вчилася їх виправляти. Вирили ставок на місці струмка, який влітку пересихав і перетворювався на болото. Коли копали ставок, було дуже сухо, і його глибину cмоглі довести до півтора метрів.

Дощові черв'яки - ПОВНОЦІННИЙ БІЛОК ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО ТВАРИННИЦТВА та рибництво
Використання новітніх досягнень біології у створенні і розширенні кормової бази для худоби, птиці і ставкової риби, в підвищенні їх продуктивності пов'язується, насамперед, зі збільшенням ресурсів повноцінного тваринного білка, необхідного для збалансування харчових раціонів. В останні роки в різних країнах спостерігається наростання інтересу до технології переробки гною та інших органікосодержащіх відходів за допомогою спеціалізованих технологічних дощових черв'яків.

Аквакультура: поняття та напрями
Решетніков Ю.С., Шатуновський Ц.І. Аквакультура: поняття і напрями / / Перша всесоюзна нарада з проблем зоокультури. Тези доповідей. Частина перша.

Живорибні бази
Живорибні торгівля «з коліс» економічно ефективна, але важка в організаційному плані і не дозволяє забезпечити належний рівень сервісу для клієнтів. Тим часом при використанні сучасних технологій можна утримувати велику кількість риби при мінімальних витратах води і забезпечити при цьому високу схоронність риби. Можна з деякою часткою умовності виділити наступні типи живорибні баз. 1. Живорибні бази Садковий типу на водоймі зі звичайним температурним режимом.


   2010