404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.

Категорiя: Рибництво

Останнi доданi статтi


1: ВИРОЩУВАННЯ РІЧКОВОГО РАКУ в рибницьких господарствах
Раки користуються великим попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку нашої держави. Вирощування річкового рака в риболовецьких господарствах дозволяє підвищити їх продуктивність на 10-20%. Для вирішення цього питання необхідно мати в резерві великій кількості розмножуються матеріалу, який можна отримати від ікри самок заводським способом, а також за рахунок відлову раків з природних водойм.
   Додано: 22.10.2011

2: Ставкове рибництво. ВИДИ РИБ
ВИДИ РИБ У присадибних водоймах добре розводяться короп, лин, карась, білий амур, товстолоб, щука, судак; в північних районах вирощують форель, сигів, пелядь. З малоцінних, засмічених риб у водоймах можуть мешкати верховодка, піскар, окунь, плотва і в'юни.
   Додано: 16.10.2011

3: НОВЕ Рибогосподарський НАПРЯМОК - МАРИКУЛЬТУРИ
Душкина Л.А. Нове рибогосподарське напрямок - марикультура / / Перша всесоюзна нарада з проблем зоокультури. Тези доповідей. Частина перша. Москва, 1986.
   Додано: 07.10.2011

4: Ставкове рибництво. БУДІВНИЦТВО ПРИСАДИБНІ ВОДОЙМИ
БУДІВНИЦТВО ПРИСАДИБНІ ВОДОЙМИ Сад будь-якого розміру не може вважатися досконалим, якщо в ньому немає водойми. Він милує око в оточенні зелені та квітів, дає трохи прохолоди у спекотний день і - більш теплу, ніж з водопроводу, вологу для поливу рослин.
   Додано: 02.10.2011

5: Осетри - об'єкти аквакультури
Види для розведення
   Додано: 01.10.2011

6: Рибоводне господарство
Для кожного рибоводного господарства повинна бути створена своя технологічна схема, що враховує сильні і слабкі сторони конкретного підприємства. Вибір найбільш ефективної технології - перший і найважливіший крок на шляху створення рибоводного господарства. Залежно від площі водойми, інших його особливостей вибирається схема його експлуатації.
   Додано: 20.09.2011

7: Ставкове рибництво. Зариблення присадибному ставку
Зариблення присадибному ставку Для зариблення присадибних ставків щорічно потрібно купувати рибопосадковий матеріал - мальків, годовіков або сеголеток, личинок. Кількість цього матеріалу від декількох десятків до тисячі штук, що залежить від кормової бази та умов водоймища, його площі.
   Додано: 17.09.2011

8: Присадибна водойму
Аналіз води - обов'язковий захід перед зарибненням водоема.Ісследованія води повинна проводити сертифікована лабораторія. Однак, найголовніше - це не тільки отримати результати аналізу води, але і правильно їх пояснити і зробити потрібні висновки. Насамперед, зверніть увагу на вміст розчиненого кисню. У другій половині літа іноді виникають замори.
   Додано: 11.09.2011

9: Експлуатація водоймищ
Захворювання риб в ставках для платного риболовлі Проблеми із захворюваннями риб рідко виникають в перший рік роботи. Зазвичай вони проявляються на другий - третій рік, як результат часто завозять риби з неблагополучних господарств. Спроби купити найдешевшу рибу рано чи пізно призводять до того, що в господарство завозиться краснуха, збудники філометроідоза, зябрового захворювання, ботріоцефалеза, кавіоза.
   Додано: 29.08.2011

10: Живорибні бази
Живорибні торгівля «з коліс» економічно ефективна, але важка в організаційному плані і не дозволяє забезпечити належний рівень сервісу для клієнтів. Тим часом при використанні сучасних технологій можна утримувати велику кількість риби при мінімальних витратах води і забезпечити при цьому високу схоронність риби. Можна з деякою часткою умовності виділити наступні типи живорибні баз. 1. Живорибні бази Садковий типу на водоймі зі звичайним температурним режимом.
   Додано: 26.08.2011

[1] [2]

   2010