404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Метод вирощування суниці садової у відкритому грунті. Календар садових робіт по догляду за суницею садовою для С-З регіону
Вирощування садової суниці - це дуже трудомісткий процес, у багатьох опускаються руки при перших труднощах і вони задовольняються лише тим, що "виросте саме", хоча садова суниця, та й будь-яка інша культура, при правильному догляді може здивувати не тільки сусідів, а й самих господарів.

ЗАБУТИЙ РЕВЕНЮ
Ревінь - це багаторічна трав'яниста рослина з сімейства гречаних. Відомо 40 видів ревеню, але в культурі вирощують лише шість, з яких найбільш поширені хвилястий, компактний і черешкова. Коренева система ревеню складається з дуже великого, короткого, м'ясистого кореневища масою до 5 кг і більше, в якому рослина запасає всі поживні речовини і за рахунок яких навесні, як тільки зійде сніг, воно швидко рушає в зростання.

Вирощування розсади перцю
Біологічно перець - це багаторічна рослина. Якщо восени його пересадити у відро і перенести в приміщення, то він продовжить свій розвиток і знову дасть плоди.

Готуємо грядки до весни
На грядках, де посіяно багаторічні або підзимові культури, тонким шаром можна розсипати торф'яну крихту або золу і накрити їх чорною плівкою, щоб швидше отримати з них ранню зелену продукцію. Точно також надходять, якщо на підготовлених з осені грядках ви хочете якомога раніше посіяти салатну гірчицю, салат, редиска, пекінську капусту, кріп та інші зеленні культури.

Не хімічні способи боротьби з шкідниками
, Автор розсилки "" Ромашка аптечна - широко поширена рослина. Зустрічається на городах, у садах, на засмічених майданчиках. Під час цвітіння збирають листя і кошики суцвіть, сушать, дрібно нарізають, заливають водою з розрахунку 1 кг сухої сировини на 10 л води і настоюють 12 год Відфільтрований настій перед застосуванням розбавляють водою в 3 рази і для кращої прилипаемости до нього додають 40 г мила на кожні 10 л.


   2010