404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Підзимова СОНЯШНИКУ
Навіщо взагалі потрібен підзимовий соняшник? - Перерозподіл робочого часу. Коли у вас в листопаді простоює техніка, а в травні її катастрофічно не вистачає, ви вирішуєте проблему просто: висіваєте в листопаді. - Поліпшення фінансування посівної кампанії озимини і основного обробітку грунту. - Підвищення врожайності по відношенню до звичайних строків посіву, коли нерідкі сухі і вітряні дні навесні.

ВИРОЩУВАННЯ ГЕРАНЬ
Сучасні сорти пеларгонії, як правило, низькорослі, компактні, рясно цвітуть. А звичайна наша герань, що дісталася багатьом від бабусь, часто розростається.

Посіви козлятника за новою технологією
В останні роки фахівці стали приділяти більше уваги посівам бобових культур, які значно підвищують вміст білка в раціоні тварин. Одна з таких культур - козлятник східний, або галега. Це багаторічна рослина в природних умовах росте в передгір'ях Кавказу, в зоні альпійських лугів, а також на лісових галявинах.

Лук Шалот
Лук в кулінарії займає, мабуть, центральне місце. Будь-який інший овоч можна любити чи не любити, а тому є кожен день або лише зрідка. Без лука ж не обходиться практично жоден класичний рецепт самих різних кухонь світу: від супів до пирогів! Я хочу розповісти про мою найулюбленішою культурі з плеяди численних луків - аристократа шалот.

МЛИН НОВОГО ПОКОЛІННЯ
Останнім часом асортимент цих вельми затребуваних серед фермерів і борошномельних підприємств виробів поповнився цілою низкою нових агрегатів. Розповімо про деякі з них, а також про інші новинки сільськогосподарської техніки. ЛЮКС-200 На відміну від млинів продуктивністю 100 кг на годину, новий агрегат вдвічі продуктивніше. А на відміну від аналогічних агрегатів «Стандарт», на якому отримують борошно першого або другого сорту, «Люкс» видає не тільки перший, але й другий і вищі сорти борошна.


   2010