404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


СОРТИ брокколі для НАШОГО ГОРОДУ
По суті, брокколі - та ж кольорова капуста, а точніше - її дуже близька родичка. Вони дуже схожі один на одного і за зовнішнім виглядом. Але брокколі відрізняється від цвітної капусти меншою щільністю і забарвленням головок. Її більш пухкі головки розташовані на м'ясистих пагонах довжиною 15-20 см, які за зовнішнім виглядом і за смаком схожі на спаржу.

Лопай КУКУРУЗА
Лопаються кукурудза широко відома людству ще з доісторичних часів як культурна рослина. Зростаючий сьогодні попит на продукцію лопаються кукурудзи пояснюється, з одного боку, більш високою врожайністю її в порівнянні з іншими продовольчими зерновими культурами і з іншого - її якостями як харчового продукту. Зерна лопаються кукурудзи на відміну від інших підвидів містять значно більше (на 20%) жиру і протеїну, наближаючись за змістом останнього до жита і навіть пшениці.

Зміїна трава - часник
Років 500-600 тому в одному з міст на Русі спалахнула жахлива епідемія невідомої хвороби. З портових районів вона швидко поширилася по всьому місту. Це була чума, яка лютувала по всій Європі.

ХВОРОБИ ГОРОХ
Шкідливість хвороб на посівах гороху в останні роки помітно зросла. Останнім часом на полях гороху все частіше зустрічаються захворювання фузаріозним кореневими гнилями, аскохітозом, іржею, сірою гниллю, борошнистою росою і бактеріозом.

ДЕВ'ЯТЬ «НЕ МОЖНА» ПРИ вирощування розсади капусти
Щоб отримати хорошу розсаду овочів при її вирощуванні в квартирі, необхідно суворо дотримуватися таких правил: 1. Не можна сіяти непідготовлені насіння, в т.ч. і власного виробництва, оскільки переважна частина інфекційних захворювань передається саме з непідготовленими насінням. 2. Не можна використовувати для насіння важку грунтову суміш і торф невідомого походження. Грунт для приготування суміші, взята з городу, повинна пройти обробку холодом на балконі з дворазовим розморожуванням і обов'язкову термообробку.


   2010