404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


СОЛОДКА ТРАВА СТЕВІЯ
Стевія - багаторічна трав'яниста рослина сімейства складноцвітих. Батьківщина її - тропічні райони Південної Америки. Виявляється, кількох малюсіньких листочків стевії достатньо для підсолоджена великої чашки чаю.

СОРТИ БУРЯКІВ для Уральського ГОРОДУ
Звичні для нас коренеплоди овочевий буряків залежно від сорту дуже сильно різняться між собою за формою, розміром і забарвленням. За формою коренеплоди бувають округлі, округло-плоскі, подовжено-конічні і циліндричні, забарвлення м'якоті від світло-бордовою до темно-червоної і фіолетової. Маса коренеплодів буряків коливається від 300 до 900 г і більше. Нижче наводиться перелік сортів, найбільш придатних для уральського городу: Альбіна Веродуна - один з найпопулярніших в Західній Європі білих сортів.

Цибуля запашна
Лук запашний - це багаторічний цибулю з плоскими, лінійними листками, у яких особливий слабочесночний присмак. Довгожитель дуже невибагливий, дає високий урожай соковитих м'ясистих листків. Протягом всього року він служить постійним джерелом вітамінної зелені, причому вирощується без особливих клопотів і в кімнатних умовах у зимовий період.

Картопля. Формування гребенів
Основні моменти гребнеобразованія. Можна розглядати три терміни формування гребенів, кожен з них має позитивні і негативні сторони. 1. Формування гребенів відразу після посадки. Недоліком цього варіанту є те, що в момент посадки грунт прогріта лише на невелику глибину, а нижні шари грунту, з яких і формується гребінь, ще не достатньо прогріті.

Сорти та гібриди томата для відкритого грунту
Томат, володіючи високою потенційною продуктивністю, відрізняється неперевершеними смаковими якостями і дієтичними властивостями плодів. В даний час томат займає перше місце серед овоче-баштанних рослин за кількістю сортів і гібридів, занесених до Реєстру сортів Україні - 18,1% (150 з 861).


   2010