404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


КУРС Овочівництво ПО МІТТЛАЙДЕРУ. ЛЕКЦІЯ 11 - ЗАГАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ Овочівництво (ЧАСТИНА 2)
Після засвоєння цього уроку ви зможете: 1. Пояснити, яке значення має визначення величини рН при аналізі грунтів. 2. Поліпшити грунту, бідні поживними речовинами. 3. Ідентифікувати звичайні захворювання рослин. 4. Пояснити, як поширюються захворювання рослин. 5. Здійснювати заходи по боротьбі із захворюваннями.

Мінімальної обробки грунту при вирощуванні зернових З ВИКОРИСТАННЯМ сівалок прямого СЕВАН
У зв'язку з інтенсифікацією виробництва та розвитком біотехнічного підходу до обробітку зернових культур в технології посіву на перший план висунулися питання технічного забезпечення високоякісного посіву.

ЛУК
Лук здавна заслужив у народі славу відмінного овоча і цілющого засобу чи не від усіх хвороб. Без цибулі не обходиться жодна кухня світу, жоден кулінар, жодна домогосподарка. Ріпчасту цибулю відомий людству ось вже близько 5000 років. Цей чудовий овоч створений руками людини ще в далекій давнині, його батьківщиною вважають Середню Азію і Афганістан.

ЛЮБИСТОК - цінна ОВОЧЕВІ та лікарські рослини
Любисток (Levisticum officinale). Специфічний смак і аромат любистку надає ефірну олію, вміст якого в листках становить 1,27%, в молодих пагонах 1%, в плодах - 2,47, а в корінні - 0,52%.

ОЧИЩУВАЧ Корнеклубнеплоди
Існують різні пристосування для очищення корнеклубнеплодов від грунтових і рослинних залишків, які включають послідовно розміщені основний активний Сепараторний робочий орган у вигляді шнекового або пальцевого очищувача і додаткові елементи (пруткові транспортери, комкораздавлівателі, відбивні та направляючі щитки з еластичними прутками та ін.) Оскільки купу подається безперервно великою масою, то компоненти купи не встигають розосередитися по поверхні очищувача і в більшості випадків рослинні і грунтові залишки із загальною масою переходять з одного очищувача на інший без істотного видалення, що тягне низька якість очищення корнеклубнеплодов.


   2010