404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


ПОСАДКА КАРТОПЛІ
Найважливішим фактором, який обмежує вирощування картоплі є якість посадкового матеріалу. Переважна кількість сортів втрачають продуктивність протягом двох-трьох років вирощування. Тому для вирощування високих врожаїв необхідно кожні два-три роки оновлювати посадковий матеріал. При підготовці картоплі та посадки першим заходом є перебирання і калібрування. Калібрують його на три фракції: дрібну 25-30 г, середню 60-80 г, більшу - близько 80 г.

Цілюща троянда
Мої діти, їх шестеро у мене, ніколи нічим не хворіли, тьху, тьху, тьху. І не захворіють, бо замість води п'ють відвар .

Шкідники і хвороби томатів
Листя томатів володіють інсектицидними властивостями, тому їх настої і відвар застосовують проти попелиці, листогризучих шкідників, проти гусениць яблуневої плодожерки, гусениць капустяної совки і цибульного метелика, проти листках пильщика і вогнівки. Посадки томатів у міжряддях агрусу також відлякують пилильщика і вогнівку. Все це так, але самі томати піддаються і нападу шкідників і навалі різних хвороб.

ПІДГОТОВКА ГРУНТУ ПІД ОВОЧЕВІ КУЛЬТУРИ
Грунт - це природне утворення, що складається з генетично пов'язаних горизонтів, які формуються в результаті перетворення поверхневих шарів літосфери під впливом води, повітря і живих організмів. Існує й таке поняття, як почвообразовательний процес.

Суперабсорбент Теравет
Овочі - рослини, які найбільш потребують високої вологості грунту, інтенсивно витрачають воду і відрізняються найбільшим водоспоживанням. Багато з них мають слаборозвинену кореневу систему і пов'язану з цим слабку здатність отримувати вологу з глибших шарів грунту, а також потужну листову поверхню, випаровують багато вологи. Такі рослини при нестачі вологи відстають у рості і дають поганий врожай, вони не переносять засуху і потребують регулярного поливу.


   2010