404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


БАКТЕРІАЛЬНІ ХВОРОБИ ПШЕНИЦІ
У числі найбільш шкідливих захворювань пшениці називають бактеріальні хвороби. Найбільшу небезпеку для пшениці представляють чорний бактеріоз і базальний бактеріоз, бактеріальна гниль, бактеріальна плямистість, порозовеніе зерна.

ПРЯНИЙ ПЕРЕЦЬ
Овочівництво, пряний перець, попередники пряного перцю, розсада пряного перцю, посадка пряного перцю, догляд за пряним перцем Вибір ділянки для вирощування пряного перцю Для вирощування пряного перцю вибирають рівні добре освітлені ділянки. Грунт легкого і середнього механічного складу, багата гумусом, добре прогрівається, з оптимальними повітряним і водним режимами.

Особливості агротехніки квасолі
Попередники Попередники квасолі - озимі та ярі зернові культури, можливі також буряк, картопля, кукурудза та ін Повертають на колишнє місце не раніше, ніж через 4-5 років. Обробка грунту Обробка грунту під квасолю майже така ж, як під інші пізні культури - звичайна, поліпшена зяб або напівпару із застосуванням прийомів накопичення вологи в грунті. Навесні - боронування і дві (іноді три) культивації у міру відростання бур'янів (перша - на глибину 5-6 см, передпосівна - на 3-4 см) культиваторами УСМК-5, 4.

КУКУРУЗА ЦУКРОВА АБО Початки ДЛЯ ОНУКІВ
Батьківщиною кукурудзи, або маїсу, є Центральна Америка, звідки вона швидко поширилася по всьому світу. У Європі кукурудза з'явилася вже на початку 16 століття, а в Росії - в середині 17 століття. А кукурудза цукрова (овочева) - це ще порівняно молода її різновид, у якої перетворення цукру в крохмаль відбувається дуже повільно.

Цибуля ріпчаста Розсадний СПОСОБОМ
Багато старих садівники вирощують цибулю-ріпку розсадним способом. Основна перевага цього способу полягає в тому, що він дозволяє навіть в північних районах отримати в однорічній культурі досить хороші стиглі цибулини.


   2010