404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


РЕДЬКО ЗИМОВА
Редька зимова відома не тільки як цінний продукт харчування, але і як лікарська рослина. Це дворічна рослина в перший рік життя формує розетку листя і м'ясистий коренеплід округлої, плоско або подовженої форми. На другий рік - викидає цветонос і формує насіння. Харчове значення редьки зимової визначається високим вмістом вітамінів. Кількість аскорбінової кислоти в залежності від сорту редьки становить 25-55 мг%.

ВОСЕНИ МОЖНА І не копати
Зазвичай восени в нашому розпорядженні буває дуже багато органічної маси - листя і стебла овочів, а також опале листя дерев і чагарників. Найпростіше - закласти це все в компостну купу і нехай перепріває. Щоб прискорити процес компостування, потрібно подрібнити великі стебла і інші органічні залишки і полити їх ЕМ-препаратом «Сяйво».

Нові гібриди огірка української селекції
Огірок є однією з основних овочевих культур і займає в Україну понад 55 тис. га посівної площі. Плоди огірка містять близько 15 біологічно активних речовин і мінеральних солей, при їх вживанні підвищується апетит і поліпшується засвоєння їжі.

Глибока обробка грунту
Численними дослідами і практикою доведено, що глибокий орний шар - найважливіша умова отримання високого врожаю навіть у однорічних овочів. Тим більше він необхідний для садових культур і, в першу чергу, для плодових дерев.

Лобода садова
Для переважної більшості садівників слово «лобода» означає смертельного ворога саду та городу, що б там не було написано після цього страшного слова. Дуже вже ця назва сильно шокує всіх. Та це й зрозуміло, адже у свідомості садівників і городників лобода стоїть у першому ряду найбільш злісних бур'янів поряд з пирієм, осотом, кульбабою, полином, хоча в неврожайні і воєнні роки вона разом з кропивою не раз рятувала наших предків від голодної смерті.


   2010