404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Лук сієш під кущем гороху? Гороху з цибулею буде погано!
Три складові гарного врожаю УМОВА ПЕРШЕ: Постійне місце проживання овочам не до душі Городники зі стажем знають: якщо один і той же овоч вирощувати на одному місці кілька років поспіль, то рік від року плоди будуть cтановіться гірше.

Ранні сорти перцю солодкого
Перець солодкий цінується високим вмістом різних вітамінів (особливо вітаміну С), мінеральних солей. Володіє високими смаковими та харчовими властивостями. За змістом аскорбінової кислоти зрілі плоди перцю перевершують всі овочі і плоди, поступаються тільки шипшині. У перці накопичується також значну кількість вітамінів А, В1, В2.

ПРОБЛЕМИ ЗНИЖЕННЯ Урожайність соняшнику І ЇХ ПРІОДОЛЕНІЯ
Однією з найбільш рентабельних культур в Україні є соняшник, здатний дати прибуток до 90%. В останні роки посівні площі соняшнику в Україні збільшено до 4 млн. га, що призвело до перенасичення сівозмін цією культурою. Часте повернення посівів на одне і те ж місце не тільки погіршує структуру і родючість грунту, а й призводить до поширення хвороб і шкідників, які знижують і погіршують якість насіння, особливо в роки з несприятливими погодними умовами.

Спецхран для зерна
Останнім часом все більше число господарств приходить до висновку про необхідність будівництва власні міні-елеватора або зерносховища. Учасники ринку впевнені, що при зберіганні зерна «на стороні» можна втратити до 50% урожаю. Крім того, на приватних і державних елеваторах при прийманні занижують клас зерна і беруть більше грошей за доопрацювання, кажуть вони. Навпаки, зберігання продукції в господарствах за деякими оцінками обходиться в 10 разів дешевше.

Що краще: імплантація або ін'єкції регуляторів росту?
Біологічно активні речовини надають стимулюючу дію на імунну та ендокринну системи організму. За допомогою окремих специфічних амінокислот можна значно підвищити ефективність зростання і резистентність худоби та птиці.


   2010