404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


НЕГАТИВНИЙ ВПЛИВ ПЕСТИЦИДІВ
Величезної шкоди екології регіону наносять хімічні пестициди (інсектициди, фунгіциди, гербіциди) і неякісні мінеральні добрива як у відкритому, так і в закритому грунті. Тим більше, що тільки 1 - 2% від використаного препарату надає корисну дію.

Момордику
Момордика (індійський, скажений або жовтий огірок) - це однорічна, кучерява, дуже декоративна рослина з сімейства гарбузових. Його батьківщиною є тропічні райони Індії і Південно-Східної Азії. Для Росії ця культура відносно нова, але багато садівники-любителі вирощують його на балконі і навіть на підвіконні. У їжу подібно огіркам використовуються недостиглі плоди, які містять багато білка.

ГІРЧИЦЯ БІЛА. ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ
В Україні серед олійних культур здебільшого обробляють соняшник. Немає потреби зайвий раз говорити про перенасиченість ним сівозмін - це загальновідома істина. Альтернативної культури соняшнику могла б бути гірчиця біла, яка дає можливість збільшити виробництво рослинної олії без погіршення стану грунтів.

БОРОТЬБА з хлібним жуком - Кузька
Останнім часом фітосанітарний стан сільгоспугідь в Україні значно погіршився. У першу чергу це пов'язано із загальним зниженням рівня агротехніки, недостатнім застосуванням засобів захисту.

Підзимова СОНЯШНИКУ
Навіщо взагалі потрібен підзимовий соняшник? - Перерозподіл робочого часу. Коли у вас в листопаді простоює техніка, а в травні її катастрофічно не вистачає, ви вирішуєте проблему просто: висіваєте в листопаді. - Поліпшення фінансування посівної кампанії озимини і основного обробітку грунту. - Підвищення врожайності по відношенню до звичайних строків посіву, коли нерідкі сухі і вітряні дні навесні.


   2010