404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Загартовування розсади
Спеціальна підготовка розсади перед висадкою у відкритий грунт називається загартовуванням. Це цілий комплекс заходів, який включає в себе температурне, світлове, повітряне загартовування, а також особливий режим вологості і дозволяє наблизити умови, в яких росте розсада, до умов відкритого грунту.

ЛЮБИСТОК - цінна ОВОЧЕВІ та лікарські рослини
Любисток (Levisticum officinale). Специфічний смак і аромат любистку надає ефірну олію, вміст якого в листках становить 1,27%, в молодих пагонах 1%, в плодах - 2,47, а в корінні - 0,52%.

КОМБІНОВАНІ СИСТЕМИ ОСНОВНИЙ ОБРОБКИ ГРУНТУ Найбільш ефективно і ОБГРУНТУВАННЯ
Мінімальна обробка грунту дозволяє скоротити виробничі витрати (в розрахунку на 1 га посіву) на 15-20%, у тому числі витрати палива на 30-35%; підвищити продуктивність праці га 25-30%, захистити грунт від ерозій, збільшити вміст органічної речовини у верхньому шарі грунту і в багатьох випадках забезпечити рівний урожай культур в зіставленні з традиційною оранкою.

ТЕХНОЛОГІЯ ПЕРЕРОБКИ ефіроолійної сировини
Технологія переробки ефіроолійної сировини - один з найважливіших етапів у виробництві ефірних масел, її остання стадія, яка переважно визначає ефективність ефіроолійного виробництва в цілому. Ефірні масла вилучають з рослинних матеріалів парової дистиляцією (гідродістілляціей) і екстракцією.

ВЕСНА на бурякових ГРЯДКИ
Буряк - дворічна рослина з дуже потужною кореневою системою. У перший рік рослина утворює розетку листя з коренеплодом, на другий - квіткове стебло і насіння. Буряк щодо холодостійка, але поступається в цьому відношенні моркви. Її насіння починає проростати при температурі 6-7 градусів, але найбільш швидко вони проростають при температурі 25-30 градусів.


   2010