404 Not Found - Страница не найдена

404 Not Found
Cтраница не найдена

Эта страница сгенерирована автоматически хостингом Евробайт.


Читайте також:


Охолодження тушок зануренням у воду. Частина1
Найбільш поширеним промисловим способом охолодження птиці є охолодження шляхом занурення в холодну воду з попередніми зрошенням тушок водопровідною водою або без нього.

АНТИКВАРІАТ АБО ЙОГО КОПІЯ? (Про павловськой породі курей)
Вже кілька років серед птахівників не вщухають розмови про старовинна порода курей під назвою павловська. Тему наполегливо підігріває дискусія в Інтернеті. Висловлюються й досвідчені птахівники, і новачки, але цікавляться птахівництвом. Ці дискусії і навели мене на думку згадати про те, з чого почалася у нас епопея Павлівки і що з цього до сьогоднішнього моменту вийшло.

МЕТОД ОБРОБКИ ПЕРО-перової сировини в СРСР Вимоги до сировини. ПЕРЕРОБКА перо-пухової сировини В УГОРЩИНІ
Перо-пухова сировина, особливо водоплавної птиці, є цінною сировиною для виробництва перо-пухових виробів. Однак на птахопереробних підприємствах до перо-пухової сировини часто ставляться як до технічних відходів та не приділяють необхідної уваги його обробці. Збір перо-пухової сировини та її обробку нерідко проводять із грубими порушеннями технологічного режиму, в результаті чого не забезпечується повний збір сировини, допускаються великі втрати при його обробці, різке зниження якості.

В. І. Гершун "Бесіди про домашніх тварин" ПТАШИНИЙ ДВІР
Птах - давній супутник людини. Наші давні предки пробували ловити пернатих, правда, це було справою нелегкою і не завжди вдалим. А от захоплення гнізд з кладкою яєць або пташенятами гарантував ситний обід. Тому-то розбійним промислом займалися частіше, ніж полюванням.

РОЗВЕДЕННЯ ГУСЕЙ
Гуси - виключно продуктивна домашня птиця. Вони - птахи травоїдні. М'ясо і перо нагулюють біля природних водойм. Гусак видобуває прожиток практично самостійно, за рахунок пасіння. Гуски виводять гусенят і виховують їх абсолютно самостійно, не потребуючи опіки господаря.


   2010